Bez sztuczek i kombinowania. Na Windowsie uruchomimy aplikacje z Linuxa, w tym te z interfejsem graficznym
Za sprawą mechanizmu Podsystem Windows dla systemu Linux mogliśmy już od dawna uruchamiać na Windowsie narzędzia wiersza poleceń Linuxa. Niebawem dołączą do tego aplikacje z graficznym interfejsem.

REKLAMA
