Co się stało z grami przez te lata?! Premiera SimCity to tragedia
Wraca człowiek po dobrych 6-7 latach do grania, cieszy się jak dziecko, a tu, za przeproszeniem, dupa. Gra gra, używając słownictwa SimCity, ale na słowo honoru i chyba przez przypadek. Co stało się z grami przez te lata, kto wpada na takie durne pomysły?!

REKLAMA



