Prepaid

Żegnaj abonamencie. Mam już dosyć wyrzucania pieniędzy w błoto, odchodzę
Z niecierpliwością czekam, aż nadejdzie październik. Nie dlatego, że nie podobają mi się coraz bardziej letnie temperatury, a dlatego, że właśnie wtedy kończy mi się umowa z moim dotychczasowym operatorem. Umowa, której nie przedłużę.
Technologie / Lokowanie produktu
21.04.2015 18:32

T-Mobile wprowadza opłatę za sprawdzenie stanu konta. Grosz do grosza i będzie... bojkot?
02.07.2012 09:00












