REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

35 zł za nielimitowane rozmowy i SMS- oraz pakiet internetu - to nowa oferta Plush na kartę

Fanpage sieci Plus został ostatnio przejęty przez hakerów. Tak przynajmniej utrzymywano w kolejnych wpisach na stronie. Zmianie uległo również logo sieci poprzez dopisanie litery H. W rzeczywistości chodziło o podsycenie atmosfery przed prezentacją nowej oferty Plusa. Sprawdźmy więc co PLUSH ma do zaoferowania.

08.09.2014
13:00
35 zł za nielimitowane rozmowy i SMS- oraz pakiet internetu – to nowa oferta Plush na kartę
REKLAMA
110 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Oferta promowana jest hasłem “bez konsekwencji”, a dedykowana strona to plushbezlimitu. Wchodząc na stronę pojawia się komunikat “Wróć tu jutro, a będzie futro!”. Okazało się, że zamiast hakerów twarzą nowej oferty na kartę jest pluszowy miś.

plush

Grafika zaprezentowana podczas konferencji ujawnia, że w PlusH mamy możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz wysyłania nieograniczonej ilości wiadomości SMS. Do tego dochodzi pakiet internetowy 500 MB, który po wykorzystaniu zwalnia i nie pobiera dodatkowych opłat.

plushbezlimitu

Wyżej opisana oferta kosztuje miesięcznie 35 zł i wynika z niej, że połączenia na numery stacjonarne są dodatkowo płatne. Kolejną możliwą opcją jest uzyskanie nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich za 30 zł. W tym przypadku nie otrzymujemy pakietu internetowego. Za ofertę z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, ale bez pakietu SMS i pakietu internetowego należy zapłacić 25 zł miesięcznie. Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani nielimitowanymi rozmowami, ale wysyłamy dużo wiadomości SMS i często przeglądamy internet, PlusH oferuje 2 GB internetu i nielimitowaną paczkę SMS za 15 zł.

Standardowa stawka za połączenia do wszystkich sieci to 29 gr, wiadomości SMS oraz 100 kB internetu 19 gr. W cenie 20 zł miesięcznie można uzyskać minutę połączenia na poziomie 9 gr do wszystkich, a do tego nielimitowane SMS-y oraz 2 GB internetu.

REKLAMA

Jak podaje telepolis.pl - osoby przenoszące numer otrzymają łącznie 240 zł bonusu przy kolejnych doładowaniach. Ważność konta zostaje przedłużona o ilość dni odpowiadających kwocie doładowania, czyli za 5 zł na 5 dni, a za 30 zł na 30 dni. Dopiero przy doładowaniu wyższą kwotą otrzymujemy dłuższą ważność. Za 50 zł konto przedłużane jest na 90 dni, a za 100 zł na 180 dni.

Moim zdaniem, w najwyższej opcji cenowej powinien być dostępny większy pakiet internetowy. Oferta ma opcję dla osób aktywnie korzystających z internetu i wysyłających przy tym wiadomości oraz dla osób, które tylko wysyłają wiadomości i wykonują połączenia. Niestety brak jest alternatywy dla klientów, którzy wykonują dużą liczbę połączeń, wysyłają SMS-y i do tego aktywnie korzystają z internetu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA