Operatorzy  / News

Konkurencja ma problem. Play wprowadził właśnie rewelacyjną ofertę na kartę

Picture of the author
487 interakcji
dołącz do dyskusji

Play wprowadził nową ofertę Formuła Unlimited na Kartę. Jest tak dobra, że właśnie zamierzam ją aktywować.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, informował dziś na Twitterze, że fioletowy operator podczas dzisiejszej konferencji o godz. 20:00 ma zamiar „przygwiazdorzyć”. I faktycznie, pojawiła się nowa oferta, która na pierwszy rzut oka prezentuje się niesamowicie dobrze!

Nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 6 GB Internetu za 25 zł

Tak właśnie wygląda nowa oferta Formuła Unlimited na Kartę. Jej koszt to 25 zł pobierane z konta co 30 dni. W zamian dostajemy nielimitowane połączenia na komórki we wszystkich sieciach oraz na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich oraz paczkę 6 GB danych.

Nowa Formuła Unlimited na Kartę

Oferta jest skierowana do nowych i obecnych klientów Play. Nie trzeba specjalnie przenosić ani zakładać nowego numeru. Co więcej, dotychczasowi klienci Formuły Unlimited automatycznie dostaną lepsze warunki obowiązujące w nowej ofercie. W takim przypadku nowość wejdzie w życie po odnowieniu pakietu. Osoby, które dotychczas korzystały z innej oferty Play na kartę mogą włączyć nową Formułę Unlimited choćby teraz, za pośrednictwem SMS-a lub w centrum Play24.

Przyznaję, wygląda to fenomenalnie. Oferta idealnie trafia w moje potrzeby i jestem bliski jej włączenia. Sześć gigabajtów danych to akceptowalny poziom, który do tej pory w ciągu miesiąca udało mi się przekroczyć tylko raz (ale nieznacznie). Myślę, że niewiele jest osób, które faktycznie potrzebują większego pakietu.

Obecnie korzystam z innej oferty Play na kartę i przed przesiadką powstrzymuje mnie tylko jeden fakt. W nowej ofercie dane mobilne nie kumulują się. Nie dla wszystkich będzie to wadą, ale osobiście lubię mieć zapas dający duży komfort psychiczny. Od kilku miesięcy na koncie mam ponad 20 GB skumulowanych danych, a więc wiem, że bez problemu będę mógł pracować nawet w długiej trasie, czy podczas awarii stacjonarnego łącza.

Aktualizacja: podczas konferencji online Play zapewnił, że niewykorzystane gigabajty jednak się kumulują.

Marin Gruszka zapowiedział, że warto obejrzeć dzisiejszą konferencję Play. Co prawda szczegóły nowej oferty są już znane, ale Play ma zamiar… dogryźć konkurencji. A konkretnie - skrytykować reklamy wprowadzające klientów w błąd. Ja już dopalam bloga Play i liczę, że zapowiedzi nie były ogłaszane na wyrost.

Czekam też na kontrofertę konkurencji, bo dopiero po niej zrobi się naprawdę ciekawie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst