REKLAMA

Nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci w ofertach na kartę. Czy to już?

Jeszcze nie wszyscy przywykliśmy do ofert z darmowymi nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci, a na horyzoncie pojawiła się właśnie kolejna rewolucja. Plus opublikował w serwisie YouTube swoją krótka reklamę, która zwiastuje wprowadzenie nowej oferty prepaid. Do tej pory klienci posiadający telefon na kartę, nie mogli korzystać z dobrodziejstw, jakimi są nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci. Czyżby zmiany miały nadejść już za trzy dni?

12.10.2012 07.45
Plus wprowadza nielimitowane rozmowy i SMSy do oferty prepaid
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze doskonale pamiętamy rywalizację i przepychanki pomiędzy Play’em i T-Mobile o to który z nich pierwszy wprowadził do oferty taryfy typu “no limit”. Fioletowi jako pierwsi zapowiedzieli warunki i szczegóły promocji, ale od konferencji do czasu rozpoczęcia sprzedaży miało minąć kilka dni. Wykorzystała to ekipa różowych i już następnego dnia pokazała i wdrożyła do oferty swoją propozycję “Rozmów bez limitu”. Play nie chcąc być gorszym, zmienił swoje plany i jeszcze zanim T-Mobile zdążyło uruchomić ofertę na salonach podpisał z pierwszym klientem kontrakt na abonament Formuła 4.0.

Dlaczego o tym przypominam? Bo być może niebawem będziemy świadkami podobnych ofert i przepychanek po stronie operatorów komórkowych. Do dzisiaj, jeszcze żadna sieć nie zdecydowała się na wprowadzenie nielimitowanych połączeń w ofertach na kartę. Klienci, którzy nie chcą podpisywać długich umów i odpowiada im system prepaid nie mogli wisieć na telefonie całymi godzinami, ani zasypywać swoich znajomych tonami SMSów. Wszystko wygląda na to, że w pojawiło się właśnie światełko w tunelu, a jest nim reklama sieci Plus, która wczoraj trafiła do sieci.

REKLAMA

Warto jednak zauważyć, że oferta zaprezentowana w tej reklamie jest atrakcyjna, ale Plus podszedł do tematu bardzo asekuracyjnie. Nowa promocja pozwoli co prawda na nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci, ale tylko w określonym czasie. Według tego co możemy wyczytać na ostatnim kadrze spotu reklamowego oferta “no limit” będzie obowiązywała tylko pomiędzy 15.10.2012 a 28.11.2012r.

Plus bardzo ostrożnie zabrał się do wprowadzenia darmowych rozmów w ofertach prepaid. Teraz pozostaje pytanie jak zareagują na ten ruch inni operatorzy. Patrząc na to jak w ostatnim czasie błyskawicznie reagowano na ruchy konkurencji możemy mieć nadzieję, że i tym razem Play, T-Mobile i Orange pójdą za ciosem i wprowadzą podobne promocje dla klientów korzystających z telefonów na kartę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA