REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Ważna zmiana w ofertach Play na Kartę. Na to czekaliście

15 Lipca rzecznik prasowy Play, Marcin Gruszka, informował, że niektóre pakiety w ofertach na kartę będą automatycznie się przedłużały na kolejny miesiąc. Jednak nadal trzeba było pamiętać o wykupieniu kolejnego pakietu internetowego, który nadal wyłączał się po upływie ważności. Dziś nastąpiły długo oczekiwane zmiany.

04.08.2014
17:50
Ważna zmiana w ofertach Play na Kartę. Na to czekaliście
REKLAMA
REKLAMA

Jakiś czas temu boleśnie przekonałem się o tym, że warto ustawić sobie przypomnienie o dacie ważności pakietu internetowego. Pakiet ważny był do 12 czerwca, zapomniałem wykupić go ponownie i do południa następnego dnia z mojego konta zdążyło już ubyć około 30 zł.

Od dziś nie muszę już pamiętać o wykupieniu kolejnego pakietu. W Play24 pojawiły się pakiety internetowe z dopiskiem “co miesiąc”. Wystarczy mieć na koncie odpowiednią ilość środków, aby pakiet został przedłużony.

pakiet internetowy w Play

W regulaminie można przeczytać:

Niewykorzystane jednostki z pakietu na transmisję danych kumulują się z kolejnymi środkami przyznanymi w ramach Pakietów, o których mowa w pkt. 7 niniejszego regulaminu, jedynie pod warunkiem posiadania środków na Pakiecie Złotówek odpowiadającym kwocie opłaty za jeden z Pakietów, o których mowa w pkt. 7 niniejszego regulaminu. W przypadku braku ww. środków, niewykorzystane jednostki z pakietu na transmisję danych przepadają.

Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich, którzy nie wykorzystują całego transferu danych, który przyznawany jest w ramach pakietu.

Cykliczne odnawianie się pakietów dostępne jest w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta oraz Formuła Play na Kartę.

Widać, że Play szybko reaguje na prośby użytkowników ofert prepaid, którzy pod wpisem Gruszki z 15 lipca zamieścili mnóstwo komentarzy z pytaniem, czy pakiety internetowe również będą przedłużane automatycznie.

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA