Operatorzy  / News

No-limit w Heyah, czyli dobra oferta dla osób, które nie korzystają z telefonu

Od dziś użytkownicy Heyah mają możliwość uzyskania nielimitowanych połączeń do T-Mobile, Plus, Play i Orange. No-limit dostępny jest wraz z limitowaną edycją starterów oraz dla korzystających z taryfy “Dniówka”.

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci kosztują tygodniowo 7 zł. Opłata pobierana jest automatycznie z konta po wykonaniu pierwszego połączenia w danym tygodniu i będzie pobierana do momentu, gdy na koncie dostępna będzie odpowiednia ilość środków. Jeżeli użytkownik nie będzie wykonywał żadnych połączeń, pieniądze nie zostaną pobrane.

W sprzedaży dostępna będzie limitowana edycja starterów za 5 zł, na których automatycznie aktywowana będzie powyższa usługa.

heyah dniówka

Pozostali użytkownicy Heyah mogą aktywować nielimitowane połączenia poprzez wpisanie kodu *100*818#. Kod dostępny jest dla taryfy “Dniówka”. Jeżeli korzystasz z innej taryfy, wystarczy, że wpiszesz kod *100*812# i taryfa zostanie zmieniona na “Dniówkę”. Zmiana taryfy oraz pierwsza aktywacja nielimitowanych rozmów jest bezpłatna. Każda kolejna aktywacja oferty wiąże się z pobraniem 3 zł z konta. Na zmianę oferty operator zastrzega sobie maksymalnie 72 godziny.

Jest to wygodna opcja dla każdego, który lubi płacić za to, co faktycznie zostało wykorzystane. Pozostałymi elementami taryfy “Dniówka” są nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 0,28 zł dziennie oraz nielimitowany internet również za 0,28 zł dziennie. W przypadku pakietu wiadomości nie ma ograniczeń co do ilości wysłanych SMS-ów, ale pakiet internetowy pozwala na zużycie maksymalnie 50 MB dziennie. Na szczęście można aktywować dodatkowe pakiety, jak np. 1 GB za 10 zł na miesiąc.

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst