REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

No-limit w Heyah, czyli dobra oferta dla osób, które nie korzystają z telefonu

Od dziś użytkownicy Heyah mają możliwość uzyskania nielimitowanych połączeń do T-Mobile, Plus, Play i Orange. No-limit dostępny jest wraz z limitowaną edycją starterów oraz dla korzystających z taryfy “Dniówka”.

22.09.2014
14:25
No-limit w Heyah, czyli dobra oferta dla osób, które nie korzystają z telefonu
REKLAMA
REKLAMA

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci kosztują tygodniowo 7 zł. Opłata pobierana jest automatycznie z konta po wykonaniu pierwszego połączenia w danym tygodniu i będzie pobierana do momentu, gdy na koncie dostępna będzie odpowiednia ilość środków. Jeżeli użytkownik nie będzie wykonywał żadnych połączeń, pieniądze nie zostaną pobrane.

W sprzedaży dostępna będzie limitowana edycja starterów za 5 zł, na których automatycznie aktywowana będzie powyższa usługa.

heyah dniówka

Pozostali użytkownicy Heyah mogą aktywować nielimitowane połączenia poprzez wpisanie kodu *100*818#. Kod dostępny jest dla taryfy “Dniówka”. Jeżeli korzystasz z innej taryfy, wystarczy, że wpiszesz kod *100*812# i taryfa zostanie zmieniona na “Dniówkę”. Zmiana taryfy oraz pierwsza aktywacja nielimitowanych rozmów jest bezpłatna. Każda kolejna aktywacja oferty wiąże się z pobraniem 3 zł z konta. Na zmianę oferty operator zastrzega sobie maksymalnie 72 godziny.

REKLAMA

Jest to wygodna opcja dla każdego, który lubi płacić za to, co faktycznie zostało wykorzystane. Pozostałymi elementami taryfy “Dniówka” są nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 0,28 zł dziennie oraz nielimitowany internet również za 0,28 zł dziennie. W przypadku pakietu wiadomości nie ma ograniczeń co do ilości wysłanych SMS-ów, ale pakiet internetowy pozwala na zużycie maksymalnie 50 MB dziennie. Na szczęście można aktywować dodatkowe pakiety, jak np. 1 GB za 10 zł na miesiąc.

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA