Przejechał 10 tys. km, żeby odwiedzić najciemniejsze miejsce na Ziemi. Widok zmienił jego życie
W erze, gdy blask miast przesłania nocne niebo, a prawdziwie gwiaździste noce są rzadkością, jeden z użytkowników Reddita postanowił poświęcić czas, energię i sporą dawkę cierpliwości, aby spełnić swoje marzenie. Ten zapalony miłośnik astronomii, mieszkający na co dzień w Seattle, wybrał się aż do Chile, aby zrobić zdjęcie, które zapiera dech w piersiach – Droga Mleczna w całej swojej okazałości, widziana z najciemniejszego nieba na ziemi.

REKLAMA