REKLAMA

Za oknem wiosna, a tu promocje. Honor daje gratisy do smartfonów

Honor uruchomił wiosenną promocję na najnowsze modele smartfonów. Cztery telefony dostępne są z gratisami lub w niższych cenach. Można sporo zaoszczędzić.

08.05.2024 10.33
Za oknem wiosna, a tu promocje. Honor daje gratisy do smartfonów
REKLAMA

Honor na początku ubiegłym miesiącu wprowadził do Polski trzy nowe modele – sztandarowego Magic 6 Pro, składanego Magic V2 i tańszego Magic 6 Lite. Teraz przyszedł czas na promocyjne oferty tych urządzeń. Można zgarnąć nawet trzy urządzenia w cenie jednego. Oto co trzeba zrobić.

REKLAMA

Smartfony Honor w promocji. Można zaoszczędzić trochę pieniędzy

W ramach promocji zdecydowanie najwięcej zyskujemy kupując sztandarowego Honora Magic 6 Pro, który kosztuje 5999 zł. Urządzenie jest teraz dostępne w promocji, dzięki której producent dorzuca tablet Honor Pad X9 WiFi o wartości 999 zł oraz szybką ładowarkę o mocy 100 W w prezencie. W opakowaniu sprzedażowym w tym modelu nie znajdziemy ładowarki, a to oczywiście dodatkowy koszt, więc oszczędzamy trochę pieniędzy. Tablet możemy sprezentować np. dziecku lub rodzicowi jako fajny, podstawowy sprzęt multimedialny.

Kolejnym urządzeniem w promocji jest składany sztandarowy Honor Magic V2 (koszt 8999 zł), do którego producent dorzuca jeszcze bardziej zaawansowany tablet Honor Pad 9 o wartości 1599 zł. Jednak ładowarkę będziemy musieli dokupić osobno, ponieważ w zestawie sprzedażowym jej nie uświadczymy. Chociaż i tak tablet o wartości ponad 1,5 tys. zł to naprawdę szczodry prezent ze strony producenta. Kupując najcieńszego składaka na świecie, zyskamy świetny bonus.

Warto jednak zaznaczyć, że promocja obowiązuje nie tylko najlepsze, najdroższe modele. Honor przygotował też wiosenną ofertę dla bardziej przystępnych cenowo smartfonów – m.in. Honora 90, który kosztuje 2199 zł. Urządzenie tak jak bardziej zaawansowane telefony marki nie ma zasilacza sieciowego w zestawie, więc ten trzeba standardowo dokupić osobno. Dzięki promocji jednak otrzymamy ładowarkę w kwocie, więc nie trzeba wydawać więcej pieniędzy.

IDŹ DO SKLEPU

Ostatnim smartfonem z wiosennej oferty jest Honor Magic 6 Lite, którego cena została obniżona do 1599 z 1899 zł. Mamy tu do czynienia z 300 zł rabatu, a jest to telefon ze średniej półki cenowej, więc każda, nawet mniejsza obniżka kwoty, powinna zachęcić potencjalnych klientów do kupna. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat wszystkich urządzeń, to sprawdźcie dedykowane teksty dot. smartfonów.

REKLAMA

Więcej o smartfonach marki Honor przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA