REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plus włącza darmowy roaming w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania może i wychodzi z Unii Europejskiej, ale przynajmniej coraz więcej operatorów przedłuża ofertę darmowego roamingu na terenie tego kraju. Na taki krok przed paroma dniami zdecydował się Orange, teraz to samo robi Plus.

28.12.2020
18:45
plus darmowy roaming wielka brytania
REKLAMA

Od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie promocja W Wielkiej Brytanii jak w domu, która w zasadzie sprowadza się do tego, że pobyty klientów Plusa i Plusha na terenie tego kraju będą traktowane tak samo jak w państwach Unii Europejskiej. Oznacza to, że klienci zapłacą tyle samo co do tej pory za korzystanie z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.

REKLAMA

Darmowy roaming w Wielkiej Brytanii w sieci Plus – jak to działa?

Wprowadzenie promocji W Wielkiej Brytanii jak w domu oznacza, że osoby korzystające w Polsce z połączeń głosowych czy SMS-ów bez limitu skorzystają z nich również w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii, natomiast klienci bez pakietów za wszystkie usługi będą ponosić opłaty zgodnie z dotychczasowymi warunkami.

REKLAMA

W przypadku usług transmisji danych, każdy abonent, który w kraju posiada w ramach oferty pakiet internetowy może w Wielkiej Brytanii korzystać z jego części w takiej samej wielkości, jak jest to określone dla roamingu w UE. Klienci Plusa zapłacą również tyle samo co przed 1 stycznia 2021 r. za międzynarodowe połączenia i wiadomości SMS z Polski do Wielkiej Brytanii.

Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” zostaje wprowadzona dla wszystkich Klientów Plusa i Plusha korzystających z roamingu lub połączeń międzynarodowych w ofertach abonamentowych, mix oraz na kartę. Co ciekawe, w regulaminie promocji nie ma ani słowa o terminie jej wygaśnięcia. Wygląda więc na to, że obowiązuje aż do odwołania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA