REKLAMA

Xbox Series X jakby zbladł. Nieoficjalne zdjęcia kontrolera sugerują nowy kolor konsoli

Wszystkie materiały graficzne dotyczące Xbox Series X do tej pory przedstawiały konsolę i akcesoria w czarnej wersji kolorystycznej. Wygląda na to, że ta nie będzie jedyną.

27.07.2020 07.48
biały xbox series x
REKLAMA

Xbox Series X ma bez wątpienia kontrowersyjne wzornictwo. Czarny równoległobok pokaźnych rozmiarów jednych ujmuje swoją prostotą i pragmatycznością, innych pozostawia nieco bardziej sceptycznymi. Ciekawe czy ci sceptycy zmieniliby zdanie, gdyby konsola była koloru białego.

REKLAMA

Niniejszy wpis otwiera zdjęcie opublikowane na Reddicie. Jego autor twierdzi, że był na imprezie w Waszyngtonie, której gospodarzem był pracownik Microsoftu. Ten biały kontroler to bez wątpienia wersja next-genowa: rozpoznać ją możemy po sprzętowym przycisku Udostępnij, który pojawi się w kontrolerach wraz z nową generacją Xboxa.

Biały bezprzewodowy kontroler Xbox sugeruje białą wersję konsoli Xbox Series X. A może… Xbox Series S?

Warto mieć na uwadze, że istnienie białej wersji bezprzewodowego kontrolera Xbox nowej generacji nie musi znaczyć, że ten trafi do masowej produkcji. A nawet jeśli – nie jest powiedziane, że również i konsola doczeka się nowej wersji kolorystycznej. Wydaje się jednak wysoce prawdopodobne, że kolor odpowiada konsoli, do której miałby być dołączony.

Osobną kwestią jest rozważenie, czy faktycznie kontroler związany jest z białą wersją Xbox Series X, czy też to Xbox Series S ma być biały. Druga ze wspomnianych konsol nie została oficjalnie zapowiedziana przez Microsoft, o jej istnieniu wiemy jednak z wiarygodnych źródeł. Xbox Series S (nazwa tymczasowa Lockheart), jeżeli wejdzie na rynek, ma być tańszą wersją Xbox Series X z prostszym układem graficznym. Xbox Series X ma oferować granie w rozdzielczości 4K przy 60 kl./s, podczas gdy Series S w rozdzielczości 1080p przy 60 kl./s.

REKLAMA

Xbox Series X ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku, najpewniej na przełomie października i listopada.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA