Giełda straciła miliony, bo właściciel miał zabrać hasła do grobu. To gigantyczny przekręt
Kojarzycie zapewne historię giełdy kryptowalut o nazwie QuadrigaCX? W ubiegłym miesiącu media ekscytowały się, że jej właściciel zmarł i nikt nie potrafi znaleźć haseł do portfeli. W ten sposób w niebycie miało znaleźć się 145 mln dol., a według niektórych źródeł nawet 190 mln dol. Już wtedy zwracaliśmy jednak uwagę na to, że wszystko mogło zostać ukartowane. A teraz śledczy potwierdzają tę wersje zdarzeń.

REKLAMA