REKLAMA

Fallout 76 to sieciowy survival PvP. Gotowi na zwiedzanie pustkowi ze znajomymi?

Zapowiadana za pomocą krótkiego filmiku gra zyskała podczas prezentacji Bethesdy na E3 więcej szczegółów. W Fallout 76 zagramy online i będziemy mieć wpływ na losy naszego świata.

11.06.2018 06.07
Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany. Są nowe szczegóły i data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła Fallout 76 będzie miała miejsce w czasie, gdy Stany Zjednoczone obchodzą swoje 300 lecie. Lokalizacji akcji to Zachodnia Wirginia - na razie niewiele nam to mówi, ale w trakcie rozgrywki mamy lepiej poznać nie tylko topografię, ale i folklor tego stanu.

Dzięki nowemu silnikowi gry zobaczymy aż 16 razy więcej szczegółów, a gra będzie wyposażona w nowy system pogody.

Największa niespodzianka zapowiedzi to jednak fakt, że Fallout 76 będzie grą sieciową, gdzie wraz z innymi graczami będziemy próbować odbudować społeczność Ameryki.

 class="wp-image-748792"

Jest to dla mnie faktycznie największa niespodzianka prezentacji Bethesdy podczas konferencji E3. Nie będziemy jednak widzieć tysięcy ludzi jak w przypadku gier MMORPG, ale dziesiątki - właśnie tych, którzy wraz z nami opuścili nasz schron.

 class="wp-image-748783"

Każdy schron ma być osobnym światem i osobnym serwerem, na którego losy i wydarzenia mamy wpływ. Historia może się potoczyć inaczej podczas innych rozgrywek.

Na mapie gry zostanie ukrytych wiele miejsc z bronią atomową. Jednak aby je zdobyć, potrzebna będzie pomoc innych osób, z których każda zdobędzie fragment kodu odblokowującego atomowy silos.

 class="wp-image-748786"
REKLAMA

Gra ma być rozwijana przez wiele lat po premierze. Zapowiedziano również edycję kolekcjonerską, a data premiery gry to 14 listopada 2018 roku.

Zainteresowani wspólnymi rozróbami w świecie Fallouta będą mogli zajrzeć do niego wcześniej, dzięki przygotowywanej wersji beta.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA