REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Fallout 76 to sieciowy survival PvP. Gotowi na zwiedzanie pustkowi ze znajomymi?

Zapowiadana za pomocą krótkiego filmiku gra zyskała podczas prezentacji Bethesdy na E3 więcej szczegółów. W Fallout 76 zagramy online i będziemy mieć wpływ na losy naszego świata.

11.06.2018
8:07
Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany. Są nowe szczegóły i data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła Fallout 76 będzie miała miejsce w czasie, gdy Stany Zjednoczone obchodzą swoje 300 lecie. Lokalizacji akcji to Zachodnia Wirginia - na razie niewiele nam to mówi, ale w trakcie rozgrywki mamy lepiej poznać nie tylko topografię, ale i folklor tego stanu.

Dzięki nowemu silnikowi gry zobaczymy aż 16 razy więcej szczegółów, a gra będzie wyposażona w nowy system pogody.

Największa niespodzianka zapowiedzi to jednak fakt, że Fallout 76 będzie grą sieciową, gdzie wraz z innymi graczami będziemy próbować odbudować społeczność Ameryki.

 class="wp-image-748792"

Jest to dla mnie faktycznie największa niespodzianka prezentacji Bethesdy podczas konferencji E3. Nie będziemy jednak widzieć tysięcy ludzi jak w przypadku gier MMORPG, ale dziesiątki - właśnie tych, którzy wraz z nami opuścili nasz schron.

 class="wp-image-748783"

Każdy schron ma być osobnym światem i osobnym serwerem, na którego losy i wydarzenia mamy wpływ. Historia może się potoczyć inaczej podczas innych rozgrywek.

Na mapie gry zostanie ukrytych wiele miejsc z bronią atomową. Jednak aby je zdobyć, potrzebna będzie pomoc innych osób, z których każda zdobędzie fragment kodu odblokowującego atomowy silos.

 class="wp-image-748786"
REKLAMA

Gra ma być rozwijana przez wiele lat po premierze. Zapowiedziano również edycję kolekcjonerską, a data premiery gry to 14 listopada 2018 roku.

Zainteresowani wspólnymi rozróbami w świecie Fallouta będą mogli zajrzeć do niego wcześniej, dzięki przygotowywanej wersji beta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA