Niezwykła podróz telefonu dookoła świata rozpoczeła się dziś w Warszawie
Ania i Jakub Górniccy, czyli Podróżniccy to szczególne osoby w polskiej blogosferze. Jeśli nie lubicie blogów, to dla tej pary warto zrobić wyjątek. O ich pomysłach, jak chociażby magazyn travinger na łamach Spider’s Web pisaliśmy już wielokrotnie. Ostatnio dostali się na strony główne portali informacyjnych przez małe spięcie z siecią Play. Tym razem to nie oni jadą w podróż dookoła świata, ale wysyłają w nią smartfona.

REKLAMA