Technologie

Tak wyglądało uruchomienie LTE w skali kraju
Uruchomienie LTE w skali kraju to duże wyzwanie dla operatora. W Polsce pierwszą siecią komórkową, która się na to zdecydowała był Plus. Dzięki pionierskiej pracy polskich inżynierów Polska zapisała się w historii jako jedno z pierwszych państw, w którym mieszkańcy otrzymali dostęp do infrastruktury obsługującej łączność czwartej generacji.
Technologie / Lokowanie produktu
23.12.2014 18:59

















