Spiders Web  / News

Wszystkiego najlepszego na Święta!

Ślęczę i ślęczę na tym tekstem i nic, same banały sączą mi się spod klawiatury. Niełatwo jest napisać dobre życzenia, oj niełatwo. Zdecydowanie łatwiej pisze się kolejny tematyczny wpis blogowy.

No bo co tu życzyć? Zdrowia, (świętego) spokoju, pomyślności? Niby to najważniejsze, ale jednak tak wyświechtane i banalne, że już nikt chyba akurat na te życzenia nie zwraca dziś uwagi.

Powstrzymam się więc od tworzenia kolejny banałów i pożyczę Wam, abyście w te Święta mogli nieco odpocząć od technologii, by zamiast (lub obok) kolejnych tweetów, facebooków, czy (snap)czatów pogadać analogowo ze swoimi najbliższymi. Ponoć ludzie zaczynają mówić ludzkim głosem w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, więc kto wie, może uda się Wam się to usłyszeć.

A jak Wam się znudzi offline’owe świętowanie to zapraszamy na Spider’s Web.

Będziemy tu na Was czekali. Wprawdzie ramówka będzie iście świąteczna i tekstów będzie znacznie mniej niż w dni powszednie, ale na pewno będzie interesująco. Przygotowaliśmy dla Was kilka mocnych felietonów oraz przekrojowych podsumowań tego, co działo się w 2014 r.

Serdecznie zapraszamy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst