REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dobra wiadomość: FIFA 23 trafi do popularnych subskrypcji

FIFA 23 oficjalnie trafi do Xbox Game Pass oraz EA Play w najbliższym czasie. Wiemy już kiedy - i to ta dobra informacja, która na pewno spodoba się każdemu, kto nie chciał bulić startowej ceny na kolejną kopankę. Pamiętajcie: to ostatni raz, gdy zobaczymy tę legendarną nazwę (od EA).

10.05.2023
7:50
FIFA 23 trafi do Xbox Game Pass i EA Play w połowie maja
REKLAMA

Czy jest tutaj ktoś, kto nie chce co roku płacić standardowej ceny za nową grę, tylko po to, by ponownie pograć w piłkę na ekranie? Jeśli tak, to mam dla dobrą wiadomość. Tak jak co roku, tak i teraz EA postanowiło udostępnić jedną z najpopularniejszych gier w swoim portfolio dla wszystkich.

REKLAMA

FIFA 23 w Xbox Game Pass i EA Play już niedługo!

To już oficjalne: FIFA 23 trafi do usługi EA Play, a tym samym do Xbox Game Pass, już 16 maja. Usługa EA Play jest dostępna na komputerach oraz konsolach obecnej generacji (z wyjątkiem Switcha). W przypadku konsol Xbox, jest ona wliczona w subskrypcję Xbox Game Pass.

Przeczytaj także:

Gdy pobieracie swoją wersję gry na konsolę Xbox, pamiętajcie o wyborze odpowiedniej wersji. W subskrypcji dostępne są za darmo obie wersje tytułu: na Xbox One oraz na Xbox Series X/S.

Warto także pamiętać, że istnieje szansa, że FIFA 23 trafi do PlayStation Plus, tak jak w ubiegłym roku.

EA i FIFA rozstają się – następna gra nie będzie już nazywać się FIFA

REKLAMA

Warto tutaj przypomnieć, że gra od EA, która wcześniej nosiła miano FIFA, od wydania w 2024 roku przestanie nią być i stanie się EA Sports FC (2024?). Marka FIFA pozostanie w rękach Fédération Internationale de Football Association, czyli... FIFY, która ma zamiar (i niestety, już to zapowiedziała) wydać kilka niekoniecznie świetnie wyglądających tytułów opartych na tej znanej marce.

Ale to prawda: FIFA 23 to ostatnia gra od EA, która daje nam w ciągu ostatnich lat jedno z najlepszych (i najbardziej powtarzalnych) doświadczeń piłkarskich na konsolach i komputerach.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA