1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nie przegap żadnego momentu ze smartfonem Huawei nova 10 Pro. Sprawdź, czym się wyróżnia

Lokowanie produktu: Huawei

Nowy smartfon Huawei nova 10 Pro pozwoli ci nie przegapić żadnego z ważnych momentów, które chcesz zatrzymać i podzielić się nimi ze światem. Zobacz jego najważniejsze funkcje.

28.09.2022
20:02
Huawei nova 10 Pro
REKLAMA

Czasami to po prostu wyjątkowo piękne niebo, zwykle tuż przed zachodem słońca. Kiedy indziej - świetnie podana potrawa, która chwilę po zrobieniu zdjęcia okazuje się też przepyszna. Bywa też, że fotografujesz albo filmujesz zapierający dech w piersiach widok na wakacjach, widoczny nagle po długiej wspinaczce na malownicze wzgórze. Albo po prostu coś się w twoim życiu wydarzyło i masz ochotę wszystkim o tym opowiedzieć. Są też sprawy i momenty naprawdę ważne. Pierwsze kroki albo słowa dziecka, pierwsze rysunki, pierwsze wystąpienie na przedszkolnym przedstawieniu.

To twoje chwile

Ważne, zabawne, wzruszające, efektowne, czasami też denerwujące. Ale takie, które chcesz zatrzymać w kadrze albo na filmie, a potem podzielić się nimi ze światem. Jeśli lubisz korzystać z social mediów (kto dziś nie lubi!) i stale być w łączności ze światem - z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną - doskonale wiesz, o czym mówimy. Wyciągasz telefon i chwilę później ważni dla ciebie ludzie doskonale wiedzą, jak ci się akurat wiedzie.

Aby chwile nie przepadły, a przy okazji po prostu dobrze wyglądały, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Wysokiej jakości, wydajnego, ze świetnymi parametrami technicznymi.

Takiego jak Huawei nova 10 Pro

huawei nova 10 pro

Już pierwszy rzut oka na ten nowy smartfon sprawia, że można się uśmiechnąć. To… po prostu ładny przedmiot. Obudowa ma niecałe 8 mm grubości, co sprawia, że nova 10 Pro świetnie leży w dłoni i nie wypycha kieszeni. Oprócz tego, jest przede wszystkim wyjątkowo estetyczna. Smukła, błyszczy i ma stylowe, złote akcenty. Pasuje do wszystkiego, wygląda luksusowo.

Ale uroda, choć robi wrażenie, wcale nie jest jedyną - ani największą - zaletą tego sprzętu. Skoro mówimy o utrwalaniu chwil, pewnie się domyślasz, że Nova 10 Pro wyjątkowo dobrze radzi sobie ze zdjęciami i nagrywaniem. Choć to nadal za mało powiedziane.

Tylny aparat ma 50 megapikseli

To pozwoli na perfekcyjne "złapanie" widoku z wakacji, chwil z rodziną albo dzisiejszej stylizacji widocznej w lustrze windy w biurowcu. Oprócz głównego obiektywu, nie zabrakło też "oczka" z obiektywem superszerokokątnym (kąt aż 112 stopni!) i takiego z obiektywem do głębi - by tworzyć idealne portrety.

To już bardzo "poważny" parametr, pozwalający na używanie Huawei nova 10 Pro do kręcenia vlogów, robienia zdjęć do social mediów czy tworzenia pamiątek, ale najlepszej jakości. Główny punkt programu jest jednak w przypadku tego sprzętu inny.

Spójrzmy na przód smartfona

Niepozorne dwa obiektywy na górze, "zerkające" na właściciela, są właśnie tym, co tworzy w przypadku nova 10 Pro największy efekt "wow". Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić sobie zachwycające selfie, czy nagrać, jak opowiadasz o czymś do kamery, Huawei zagwarantuje jakość, która… cię zdziwi. Odbiorcy twoich treści nie będą chcieli uwierzyć, że to rzeczywiście było kręcone przednią kamerą.

huawei nova 10 pro

Wszystko dlatego, że główny obiektyw umieszczony z przodu nova 10 Pro ma aż 60 megapikseli. Pozwala na kręcenie filmów w jakości 4K, ma doskonały system autofocus (koniec problemów z wyostrzaniem), a jego kąt "widzenia" wynosi 100 stopni. Można o tym czytać, ale najlepiej przekonać się na własne oczy. Efekt jest zdumiewający. Teraz wszystko będzie widoczne!

Oprócz głównego obiektywu, z przodu smartfon Huawei nova 10 Pro ma też drugi, ośmiomegapikselowy, do ujęć ze zbliżeniem.

Huawei nova 10 Pro może się też błyskawicznie ładować

huawei nova 10 pro

Łapanie momentów obiektywami telefonu jest ważne, ale wiele wspaniałych chwil można przegapić, gdy smartfon się rozładuje. Lekarstwem na takie problemy jest nie tylko wydajna bateria, ale przede wszystkim szybkie ładowanie. Chociaż słowo "szybkie" nie do końca oddaje to, o czym mówimy. "Ultraszybkie" albo "turboszybkie" będzie bardziej odpowiednie.

Stuwatowa ładowarka pozwala na to, by Huawei nova 10 Pro naładował się od zera do pełna w nieco ponad 20 minut. Od 20 do 80 proc, telefon ładuje się zaledwie w 10 minut. Jeśli podczas wakacyjnego spaceru po obcym mieście telefon się rozładuje, wystarczy szybka kawa w kawiarni, a po jej wypiciu podłączony tam telefon będzie miał pełną baterię. Wyjątkowo przydatne, zwłaszcza gdy ktoś naprawdę chętnie korzysta z fotograficznych i filmowych możliwości tego sprzętu.

Czym jeszcze przekonuje Huawei nova 10 Pro?

Duża matryca sprawia, że imponująca rozdzielczość wyrażona w megapikselach nie jest sztucznie zawyżona. Huawei nova 10 Pro jest też intuicyjny i łatwy w obsłudze - dzięki funkcji Super Device, łączenie z telefonem innych urządzeń, takich jak laptopy czy słuchawki, jest bardzo proste i szybkie.

Jeśli masz ochotę na szybkie rozkręcenie imprezy w dowolnym miejscu, na pewno docenisz głośniki stereo gwarantujące świetną jakość dźwięku. Można się zdziwić, że tak brzmi muzyka włączana z telefonu. Głośniki przydadzą się też do przesłuchiwania swoich vlogów albo nagrań wokalnych popisów.

Co jeszcze warto wiedzieć o nowym smartfonie Huawei? Jego ekran OLED ma przekątną 6,78 cala i jest lekko zagięty. Pokazuje miliard kolorów w palecie P3 i działa wyjątkowo płynnie (odświeżanie 120 Hz!).

Nova 10 Pro to idealny sprzęt do chwytania najważniejszych chwil i dzielenia się nimi - albo z najbliższymi, albo z całym światem. Kto wie, może dzięki niemu i jego możliwościom rozpocznie się kilka spektakularnych, vlogerskich karier? Gotowanie, makijaż, podróże… wszystko to, co kochasz robić, możesz pokazać teraz w wyjątkowo dobrej jakości. Przekonaj się na własne oczy.

Materiał powstał we współpracy z firmą Huawei

Lokowanie produktu: Huawei
Najnowsze