REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Smart żarówkI LED Yeelight Smart Bulb w niskich cenach. Biała 59 zł, a RGB 89 zł

Możesz nimi sterować głosem, aplikacją albo zdać się na pełną automatyzację. Żarówki LED Yeelight są świetnym pomysłem na to, jak sprawić, żeby oświetlenie w naszym domu stało się smart.

22.02.2021
10:22
Smart żarówkI LED Yeelight Smart Bulb w niskich cenach. Biała 59 zł, a RGB 89 zł
REKLAMA

A w związku z tym, że to tylko żarówki, nie musimy bawić się w przerabianie instalacji czy inne skomplikowane i często drogie prace. Po prostu kupujemy żarówkę, wykręcamy starą, wkręcamy nową, krótka konfiguracja i już - mamy smart oświetlenie.

Co potrafią smart żarówki LED Yeelight?

 class="wp-image-1601657"

To zależy od tego, którą wersję wybierzemy.

Tańsza opcja to smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S (biała), którą kupisz w Sklepie Spider's Web za 59 zł. Instalacja? Banalna, wystarczy wkręcić ją na gwint (w tym przypadku - standardowe E27). Później możemy z poziomu dedykowanej aplikacji włączać ją i wyłączać, a także regulować jej jasność w dowolnym zakresie.

Po co? Zdalne włączanie lub wyłączanie może przydać się w wielu sytuacjach. Przykładowo już nigdy nie będziemy musieli się zastanawiać, czy wychodząc z domu pogasiliśmy światła - sprawdzimy to w aplikacji. Możemy też, np. podczas weekendowego wyjazdu, włączyć zdalnie żarówkę, żeby symulować czyjąś obecność w domu i odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Opcja przyciemniana przyda się z kolei zawsze wtedy, kiedy nie potrzebujemy maksymalnej jasności, ale też nie chcemy całkowicie wyłączać oświetlenia - np. podczas czytania książki czy oglądania filmu.

 class="wp-image-1601678"

Żarówka, łącząca się ze światem za pomocą WiFi, jest przy tym w stanie współpracować nie tylko z domyślną aplikacją, ale i z innymi systemami domowej automatyzacji. Przykładowo możemy ją połączyć bez problemu z Asystentem Google lub HomeKitem od Apple. W ten sposób możemy żarówką sterować głosowo, ale też włączyć ją w system automatyzacji. Przykładowo: niech światło w korytarzu zaświeca się, kiedy otworzymy drzwi wejściowe.

A jeśli chcemy czegoś więcej?

 class="wp-image-1601681"

Wtedy do gry wchodzi smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S (RGB), którą kupisz w Sklepie Spider's Web za 89 zł.

Podstawowa różnica w porównaniu do tańszej wersji? Jest oczywiście kolorowa - a to oznacza, że możemy sterować nie tylko tym, kiedy i z jaką mocą będzie świecić, ale też na jaki kolor to zrobi. Do wyboru jest 16 mln kolorów, więc nikt nie powinien mieć problemu z doborem tego, który odpowiada aktualnym potrzebom.

Mało tego - smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S (RGB) współpracuje nie tylko z systemami domowej automatyzacji, ale także ze stworzonym przez Razera systemem Chroma. Można więc bez trudu zsynchronizować oświetlenie Yeelight z tym, co aktualnie dzieje się na ekranie naszego komputera podczas grania, tym samym rozszerzając nasze pole gry na całe gamingowe pomieszczenie.

 class="wp-image-1601696"

Synchronizacja nie dotyczy zresztą wyłącznie gier. Oświetlenie można synchronizować również z muzyką, a nawet materiałami wideo. Jeśli ktoś nie miał pomysłu, jak urozmaicić kolejną domową imprezę, to właśnie go ma.

Co poza tym warto wiedzieć o smart żarówkach Yeelight?

REKLAMA
 class="wp-image-1601702"

Chociażby to, że można je oczywiście łączyć w grupy i sterować tymi grupami. I tak np. nie trzeba gasić osobno każdej żarówki w naszym salonie - można sterować od razu wszystkimi.

Można też dla takich żarówek lub całych grup żarówek przygotować odpowiednie automatyzacje. Np. automatyczne budzenie światłem o wybranej godzinie albo automatyczne wyłączanie z opóźnieniem, kiedy idziemy spać.

I co najważniejsze - wszystko to bez konieczności wykonywania żadnych poważnych robót. Wystarczy żarówka, oprawka i domowa sieć WiFi.

W Sklepie Spider's Web znajdziesz różne produkty marki Yeelight. Zobacz, co przygotowaliśmy. Smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S biała za 59 zł. Smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S RGB za 89 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA