REKLAMA

Byłeś klientem Orange? Zaloguj się na konto. Możliwe, że czekają na ciebie pieniądze

Napisał do nas Paweł - Czytelnik, który chciał się podzielić ciekawym doświadczeniem z pomarańczowym operatorem.

03.04.2014 08.27
Byłeś klientem Orange? Zaloguj się na konto. Możliwe, że czekają na ciebie pieniądze
REKLAMA
REKLAMA

Wszysto zaczęło się ponad rok temu, gdy Paweł próbował przedłużyć umowę na internet wraz z pakietem telewizyjnym. Przedstawiciel Orange zapewniał go, że wszystko przebiegnie sprawnie.

Niestety konsultant nie zdawał sobie sprawy z tego, że infrastruktura w miejscu zamieszkania naszego Czytelnika nie pozwalała na podłączenie usługi, na którą podpisano umowę.

To był dopiero początek problemów. Okazało się, że mimo braku możliwości technicznych w Orange ruszyła machina, w wyniku działania której nasz Czytelnik stracił numer stacjonarnego telefonu, z którego korzystał od wielu lat.

orange halo

Nasz Czytelnik rozstał się z Orange i zaczął korzystać z usług lokalnego dostawcy internetu. Przypadek jednak sprawił, że po wielu miesiącach zalogował się na konto klienta Orange, gdzie czekała na niego niespodzianka.

REKLAMA

Nasz Czytelnik podejrzewa, że podobnych przypadków przetrzymywania pieniędzy klientów może być więcej. To całkiem realna teoria. Orange nie posiadając systemu, który automatycznie informowałby o konieczności zwrotu nadpłaty byłemu klientowi, może trzymać w swojej kieszeni niezłą sumkę.

Dlatego rada dla Czytelników Spider’s Web. Zalogujcie się na stare konta operatorów w poszukiwaniu pieniędzy. Jestem ciekaw co tam zobaczycie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA