Legimi

A mówią, że abonamenty to zdzierstwo. Policzyłem, ile musiałbym wydać chcąc mieć wszystko „na własność" i złapałem się za głowę
Podobno abonamenty to zdzierstwo. Zamiast zapłacić raz i mieć, płacimy co miesiąc i w każdej chwili możemy stracić dostęp, bo przecież to, za co płacimy, nie jest nasze. Jak jest naprawdę? Policzyłem, ile kosztowałoby mnie „na własność” to, co mam w abonamencie.
Technologie / Lokowanie produktu
16.04.2019 20:24


















