REKLAMA

Zwiększyła się lista czytników obsługujących usługę Legimi. Znalazły się na niej dwa PocketBooki

Dobra wiadomość dla posiadaczy czytników PocketBook Aqua 2 i InkPad 3. Producent udostępnia aktualizację, która pozwoli uzyskać dostęp na czytniku do zbiorów e-booków w ramach usługi Legimi.

15.05.2018 10.48
legimi
REKLAMA
REKLAMA

Legimi zadomowiło się na naszym rynku. Usługa pozwalająca czytać e-booki w ramach zryczałtowanego abonamentu dostępna jest jednak tylko na wybranych modelach urządzeń. Na szczęście ich lista stale się powiększa. Teraz e-booki w abonamencie od Legimi trafiają na dwa czytniki marki PocketBook.

PocketBook Aqua 2 i PocketBook InkBook 3 ze wsparciem dla Legimi.

Te dwa czytniki pojawiły się w sprzedaży już jakiś czas temu, ale w przeciwieństwie do modeli PocketBook Touch Lux 3 i PocketBook Touch HD 2 nie miały wsparcia dla usługi Legimi. Jak podają przedstawiciele firmy, zabiegali o to klienci, a obu firmom udało się dojść do porozumienia w tej sprawie.

Producent postanowił dodać możliwość skorzystania z e-booków w abonamencie poprzez aktualizację oprogramowania, którą można pobrać ze strony internetowej producenta lub, co będzie nawet wygodniejsze, po podłączeniu czytnika do sieci Wi-Fi i wyszukaniu aktualizacji z poziomu menu urządzenia.

pocketbook aqua 2 pocketbook inkbook 3 legimi aktualizacja class="wp-image-731412"

Legimi będzie integralną częścią oprogramowania PocketBook.

Aplikacja pozwalająca czytać e-booki w abonamencie będzie od teraz integralną częścią oprogramowania czytników PocketBook Aqua 2 i PocketBook InkBook 3. Czytniki będą pozwalały na czytanie książek elektronicznych oraz zarządzanie biblioteką.

REKLAMA

Nie zabraknie też funkcji synchronizacji postępów. Użytkownicy będą mogli wykorzystać również funkcję Text-to-Speech do odsłuchiwania treści książek z Legimi, a nie tylko e-booków wgranych ręcznie do pamięci.

To świetna wiadomość. Dzięki aktualizacji, by skorzystać z usługi Legimi, posiadacze PocketBook Aqua 2 i PocketBook InkBook 3 nie muszą kupować nowego czytnika. Miło, że firma dba o swoich klientów nawet po tym, gdy już dokonają zakupu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA