REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile rozdaje książki za darmo. Do wyboru 20 tytułów z Legimi

Już jutro klienci T-Mobile w tamach Happy Fridays będą mogli odebrać od sieci w prezencie kod na jedną z 20 książek dostępnych w ofercie Legimi. 

28.05.2020
14:28
T-Mobile książka za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Happy Fridays to akcja, w ramach której operator cyklicznie oferuje swoim abonentom drobny upominek w postaci darmowych pakietów internetu, zniżki czy kodu bonusowego. Tym razem firma zdecydowała się wzbogacić nieco życie duchowe swoich klientów, rozdając im kody na książki z Legimi.

Książka za darmo dla klinetów T-Mobile.

Jeśli tylko nie mamy ciężkiej alergii na książki i nie zapadliśmy w młodym wieku na straszliwy wstręt do czytelnictwa, powinniśmy znaleźć na tej liście coś dla siebie. Znajdują się tam popularne pozycje z różnych książkowych działów. Jest tu zarówno „Prowadź swój pług przez kości umarłych” polskiej nobliski Olgi Tokarczuk, czyli książka, na której podstawie nakręcono film „Pokot”, jak i Ślepnąc od świateł” Żulczyka, na którego kanwie powstał popularny i bardzo dobrze przyjęty serial.

W ofercie jest zbiór reportaży wybitnej polskiej reportażystki Justyny Kopińskiej i głośne „Sapiens. Od zwierząt do bogów”, którym Yuval Noah Harari poruszył świat.

Osoby, które wolą coś lżejszego, mogą sięgnąć po popularną „polską odpowiedź na Greya”, czyli „365 dni” Blanki Lipińskiej lub „Sezon burz”, w którym Sapkowski wrócił po latach do przygód wiedźmina. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, na liście nie zabrakło tytułów skierowanych do najmłodszych czytelników.

Lista książek dostępnych w promocji:

„365 dni” Blanka Lipińska

„O krok za daleko” Harlan Coben

„Zjazd absolwentów” Guillaume Musso

„Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olga Tokarczuk

„Sapiens. Od zwierząt do bogów” Yuval Noah Harari

„Horyzont” Jakub Małecki

„Ślepnąc od świateł” Jakub Żulczyk

„Polska odwraca oczy” Justyna Kopińska

„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” Rafał Kosik

„Magia olewania - Sarah Knight - ebook + audiobook + książka

„Mit motywacji” Jeff Haden

„Sezon Burz” Andrzej Sapkowski

„Miłość ci nic nie wybaczy” Alek Rogoziński

„Wiara” Anna Kańtoch

„Tylko martwi mogą przetrwać” D. B. Foryś

„Kapelusz za sto tysięcy” Adam Bahdaj

„Listy w butelce. Opowieść o Irenie Sendlerowej” Anna Czerwińska Rydel

„Królewski skarb” Jacek Dubois

„B@jki” Marcin Pałasz

Wszystkie książki to tak zwane synchrobooki, czyli e-booki i audiobooki w jednym. Dzięki temu nie tylko możemy wybrać, czy wolimy daną historię przesłuchać czy przeczytać, ale możemy też oba rozwiązania połączyć.

Aplikacja będzie wiedziała, gdzie skończyliśmy czytać książkę i sama znajdzie odpowiednie miejsce w audiobooku, jeśli w ten sposób będziemy chcieli kontynuować poznawanie opowiedzianej w niej historii.

REKLAMA

Jak zdobyć darmową książkę od T-Mobile?

Kod będzie można odebrać od piątku 29 do 31 maja, czyli niedzielnego końca tygodnia. Będzie on dostępny w aplikacji Mój T-Mobile lub można będzie go zdobyć, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści „HF” pod numer 80405. Kody trzeba zrealizować w aplikacji Legimi do 14 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA