REKLAMA

Polacy przegrali pierwszy mecz na Euro 2024. Ty możesz zwyciężyć w EA Sport FC24 za darmo

Do Xbox Game Passa na wszystkie platformy już niebawem trafi najnowsza piłkarska gra EA, czyli EA Sports FC 24. Będziesz mógł(a) pokazać umiejętności w strzelaniu elektronicznych bramek.

19.06.2024 11.17
Polacy przegrali pierwszy mecz na Euro 2024. Ty możesz zwyciężyć w EA Sport FC24 za darmo
REKLAMA

Trwa Euro 2024. Jak na razie Polacy rozegrali wyłącznie jeden mecz z Holandią – niedzielne spotkanie niestety spotkało się z porażką rodaków, mimo że było bardzo blisko remisu. Microsoft idealnie się wstrzelił w obecne piłkarskie realia i pozwala opłacającym subskrypcję zagrać (wygrać) reprezentacją Polski. Wszystko dlatego, że od dłuższego czasu dostępny jest tryb Euro 2024!

REKLAMA

EA Sports FC 2024 dostępne w Game Passie. Zagrasz na konsoli, ale też w chmurze i PC

Jak poinformował Microsoft, do popularnej subskrypcji już niebawem trafi najnowsza część piłkarskiej produkcji EA Sports FC 2024. To oczywiście bezpośrednia następczyni popularnej FIFY 2023, tyle że pod zmienioną nazwą (ze względu oczywiście na pieniądze). Produkcja trafi do abonamentu już w następny wtorek, czyli 25 czerwca, na wszystkie platformy – konsole Xbox (One, Series X|S), PC oraz w chmurze za sprawą xCloud.

Zatem trzeba jeszcze trochę poczekać – szkoda, że Microsoft nie udostępnił produkcji już teraz, tylko praktycznie pod koniec fazy grupowej Euro 2024. Jak wiadomo, w zeszłą niedzielę Polacy zagrali swój pierwszy mecz, a druga rozgrywka z Austrią jest zaplanowana na nadchodzący piątek 21 czerwca o godzinie 18:00. Co ciekawe, w tym samym dniu, w którym EA Sport FC 2024 zostanie udostępniona w Game Passie (czyli wtorek 25 czerwca), Polacy zagrają swój trzeci i ostatni mecz w fazie grupowej z Francją.

Oczywiście nie pozostaje nam nic innego jak kibicować, ale pod wieczór w dzień udostępnienia gry tak naprawdę będziemy wiedzieć, czy Polacy dalej będą walczyć w mistrzostwach Europy 2024 w piłce nożnej. Jeśli zdarzy się, że Polska nie wyjdzie z fazy grupowej (odpukać!), to przynajmniej posiadacze Game Passa będą mogli poprowadzić reprezentację kraju nad Wisłą do zwycięstwa.

Wszystko dlatego, że od dłuższego czasu w EA Sport FC 2024 dostępny jest specjalny tematyczny tryb UEFA EURO 2024. Jak podaje EA, tryb jest darmowy i ma odwzorować realia mistrzostw Europy – od samej oficjalnej piłki Euro 2024 (notabene, która jest wypakowana najnowszymi technologiami), przez oprawy transmisji, którą widzimy w telewizji (lub online), po stadiony ulokowane w Niemczech. Tryb zawiera opcje gry dla pojedynczego gracza, ale też z online z prawdziwymi przeciwnikami. Gdyby komuś nie podobał się obecny skład reprezentacji Polaków, to nie ma problemu w stworzeniu własnego.

Produkcja pozostanie w Game Passie do odwołania, natomiast z abonamentu pod koniec miesiąca – 30 czerwca usunięta zostanie FIFA 22 dostępna na konsole Xbox oraz komputery osobiste. Nie pozostaje nam nic innego, jak kibicować Polakom na Euro 2024 i mieć nadzieję, że w nadchodzących dwóch meczach uzyskamy możliwość opuszczenia fazy grupowej!

REKLAMA

Więcej ciekawych tekstów na temat Euro 2024 znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA