Nokiosoft - wreszcie coś się wykluwa
Nokia z Microsoftem dobre pół roku temu ogłosiły światu swoje wielkie porozumienie, problem w tym, że od tego czasu nie słyszeliśmy od nich właściwie nic nowego na temat ich współpracy. Do teraz - bo Nokia poinformowała właśnie, że wyposaży smartfony z systemem Symbian Belle w pakiet aplikacji Microsoftu. Dziwna trochę ta decyzja - nie od dziś wszak wiadomo, że "symbian is dead".
REKLAMA