Samsung jest nową Nokią
Wielki plan Samsunga odnośnie zostania największym sprzedawcą smartfonów jest już bardzo bliski spełnienia. Według oficjalnych przewidywań samego Samsunga przedaż w drugim kwartale 2011 roku zamknie się między 17 a 21 milionami sztuk. Na konkrety trzeba jeszcze poczekać, ale to już robi wrażenie - zwłaszcza w odniesieniu do 16,7 miliona smartfonów od Nokii i 20,3 miliona iPhone’ów. Agresywna i przemyślana ofensywa Samsunga przynosi bardzo pożądane rezultaty - jesteśmy świadkami genialnego wykorzystania odpowiedniej chwili ze świetnym marketingiem. Nawet jeśli w drugim kwartale Samsung nie sprzedał więcej smartfonów niż Apple, to pewnie zrobi to w trzecim.
REKLAMA