REKLAMA

Ależ to jest promocja. Samsung dorzuci do telefonu zegarek, ale to nie koniec

Samsung odpalił mocną promocję. Dzięki niej kupując składany smartfon, otrzymamy świetne dodatki w postaci słuchawek i zegarka. Jeśli zastanawialiście się nad kupnem składanego telefonu, to dawno nie było tak dobrego czasu.

12.03.2024 18.49
samsung-galaxy-z-flip-5-100
REKLAMA

Promocja zakłada, że przy zakupie jednego z dwóch zeszłorocznych składanych modeli – Galaxy Z Flipa 5 lub Galaxy Z Folda 5 wykonując odpowiednie kroki, możemy zyskać mocny dodatkowy zestaw wchodzący w skład ekosystemu koreańskiego producenta. Promocja jest jednak ograniczona czasowo oraz pod względem egzemplarzy, więc aby mieć pewność, że otrzymamy taki zestaw trzeba się pospieszyć.

REKLAMA

Samsung z mocną promocją. Do składanych telefonów dorzuca słuchawki i zegarek

Oferta w swoich założeniach jest naprawdę prosta. Trzeba kupić wybrane urządzenie w dowolnej wersji pamięciowej lub kolorystycznej u partnera handlowego, który jest wskazany w regulaminie promocji Samsunga. Lista sklepów jest naprawdę długa i obejmuje największych operatorów: Orange, Play, Plus, T-Mobile, ale także sieci sklepów: RTV Euro AGD, oleole, MediaExpert, electro, Avans, Media Markt, Komputronik, Vobis, x-kom, Matrixmedia, sklepy Samsunga, Tele Magic, Empik (z wyłączeniem marketplace), czy vitay.pl.

Jeśli w tych sklepach kupimy Galaxy Z Folda 5 lub Galaxy Z Flipa 5 do 24 marca, to będziemy musieli aktywować sprzęt do 31 marca – niezbędne jest uruchomienie i skonfigurowanie telefonu na terytorium Polski. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy, dołączając dowód zakupu telefonu. Po weryfikacji do 21 dni dotrze do nas zestaw w postaci zegarka Galaxy Watch 4 40 mm oraz słuchawek Galaxy Buds 2 Pro.

Sprzęty osobno kosztują ok. 1800 zł, więc jeśli mieliśmy w planach kupno smartfonu, to teraz bardziej opłaca się sięgnąć po jedno z tych urządzeń. Oferta szczególnie wydaje się dobra przy zakupie Galaxy Z Flipa 5, który kosztuje mniej niż 5000 zł. W takim przypadku zestaw dwóch dodatkowych gadżetów Samsunga jest na wagę złota.

Smartfony z promocji
MediaExpert
Samsung Galaxy Z Flip 5 8/256 GB
Euro
Samsung Galaxy Z Flip 5 8/256 GB

Warto jednak zaznaczyć, że liczba nagród w promocji jest mocno ograniczona. Samsung podaje, że jest to łącznie 670 sztuk, co sugeruje, że zestawów może być wyłącznie 335 na całą Polskę. To niezbyt dużo, więc trzeba się pospieszyć, żeby nie zabrali nam sprzed nosa zestawu w postaci zegarka i słuchawek.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Samsunga przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA