Wybuchowa lekcja w polskiej szkole. Z powodu smartfona ewakuowali uczniów i przyjechała straż
W Polsce od kilku miesięcy trwa dyskusja, czy uczniowie powinni móc korzystać ze smartfonów w szkole. Zwolenników zakazu nie brakuje, a teraz dostali jeszcze jeden argument. Telefony nie tylko rozpraszają uczniów, ale też stanowią dla nich fizyczne zagrożenie.

REKLAMA