1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Głośnik Sony SRS-XG300 to fantastyczny sprzęt zaklęty w kompaktowe rozmiary. Zabierz muzykę, gdzie tylko chcesz

Lokowanie produktu: RTV EURO AGD

Dawno już minęły czasy, gdy w każdym domu stał odtwarzacz kaset, wieża hi-fi, miniwieża czy boombox. Wraz z nadejściem ery smartfonów urządzenia do odtwarzania muzyki straciły na znaczeniu. Większość ludzi posiada muzykę w swoim smartfonie i słucha jej za pomocą słuchawek. Czasami jednak przydałby się głośnik. Sony SRS-XG300 może być doskonałym odtwarzaczem, gdy muzyką chcesz wzbogacić spotkanie z rodziną czy znajomymi.

13.12.2022
19:48
sony srs-xg300

Choć najczęściej muzyki słuchamy w samotności i w słuchawkach, to bardzo często trafiają się sytuacje, w których muzyka może stanowić tło nie dla jednej, a dla kilku osób. Nie ma znaczenia czy jest to tło dla pracy w domu, czy też podczas imprezy rodzinnej, czy spotkania z przyjaciółmi. Przyznam, że gdyby teraz do mnie zjechała się rodzina, to chcąc stworzyć tło muzyczne miałbym problem. Być może jakimś rozwiązaniem byłoby włączenie telewizora, ale to automatycznie wiąże się z odwracaniem uwagi gości za pomocą obrazu. Muzyka z komputera? Niska jakość, słaby dźwięk - to też nie jest rozwiązanie.

 class="wp-image-3057159"

Sam muzyki słucham przede wszystkim korzystając z biblioteki Apple Music oraz Spotify na smartfonie. Niedawno jednak ktoś podsunął mi pomysł, który dotychczas całkowicie ignorowałem. Tym pomysłem jest głośnik bezprzewodowy, który po sparowaniu z telefonem staje się rewelacyjnym sprzętem grającym zapewniającym czysty, bogaty dźwięk i jednocześnie połączonym z wszystkimi moimi ulubionymi playlistami. Czego chcieć więcej?

Słuchaj głośno, gdziekolwiek jesteś

 class="wp-image-3057168"

Głośnik bezprzewodowy Sony SRS-XG300 to naprawdę fantastyczny sprzęt. Niepozorny, dobrze wykonany walec ze świetlnymi pierścieniami na końcach może w mgnieniu oka stać się prawdziwym centrum muzycznym, które nawet sporych rozmiarów pomieszczenie wypełni czystym, bogatym dźwiękiem. Co ważne, głośnik jest urządzeniem przenośnym, które bez żadnego wysiłku można szybko przenieść do innego pomieszczenia, czy też zabrać ze sobą do samochodu na wycieczkę za miasto.

W obudowie głośnika zatopiony jest uchwyt, który sprawi, że przenoszenie głośnika będzie wygodne i bezproblemowe. Jednocześnie, kiedy już dotrzemy na miejsce, uchwyt bardzo szybko można schować w głośniku tak, żeby nie przeszkadzał i nie zaburzał jego minimalistycznej stylistyki. 

 class="wp-image-3057174"

Warto tutaj zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Głośnik można bez żadnych obaw zabrać ze sobą nawet na piaszczystą plażę, czy do parku, czy w końcu na plac budowy domu. Urządzenie spełnia bowiem normę odporności na zapylenie i zanurzenie w wodzie do 1 metra IP67. Co więcej, korzystając z modelu Sony SRS-XG300 nie trzeba się martwić o zapas energii. Producent deklaruje 25 godzin odtwarzania muzyki, a zaledwie 10 minut ładowania akumulatora pozwala korzystać z głośnika przez ponad godzinę. Jakby tego było mało, w razie potrzeby za pomocą kabla można skorzystać z akumulatora głośnika do podładowania telefonu. 

Podsumowując, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, czy organizujesz imprezę w domu, czy zbierasz się na rodzinny piknik na plaży, zawsze możesz zabrać ze sobą muzykę. Doskonałej jakości dźwięk wydobywający się z głośnika Sony, dzięki technologii X-Balanced usatysfakcjonuje każdego, nawet tego spośród twoich gości, który w towarzystwie uchodzi za melomana.

Lokowanie produktu: RTV EURO AGD
Najnowsze