1. Spider's Web
  2. Technologie

Szybki VPN w Czarny Piątek taniej do 89 proc. Netflix USA w Polsce z PureVPN od 1,24 dol

Lokowanie produktu: PureVPN

PureVPN przygotowało specjalną promocję z okazji Czarnego Piątku, w ramach której można zdobyć profesjonalny VPN z rabatem do 89 proc. i ceną wynoszącą od 1,24 dolara miesięcznie, decydując się na najbardziej korzystne cenowo rozwiązanie.

25.11.2022
8:15
Szybki VPN w Czarny Piątek taniej do 89 proc. Netflix USA w Polsce z PureVPN od 1,24 dol

VPN to rozwiązanie, które pozwala wyeliminować problem geolokalizacyjnego wykluczenia. To coraz istotniejsza kwestia, o czym doskonale przekonujemy się zwłaszcza teraz, gdy w środku Europy trwa wojna, a wirtualne bariery oddzielają informacje i usługi skonfliktowanych stron. VPN pozwala obejść restrykcje, które wiążą się z dostępem do usług, przepływem informacji oraz wymianą poglądów.

REKLAMA

Możliwości VPN to nie tylko dostęp do usług niedostępnych w danym kraju, ale także możliwość lepszego wykorzystania dostępnych na miejscu platform. Świetnym przykładem jest tutaj Polska i Netflix. Biblioteka platformy VoD w Polsce oraz USA potrafi być znacząco inna. Przykładowo, 1 listopada na amerykańskim Netfliksie pojawił się rewelacyjny Moneyball z Bradem Pittem, którego próżno szukać na polskim Netfliksie.

 class="wp-image-2985108"

Na polskim Netfliksie nie znajdziemy takich kinowych produkcji jak BeowulfPan i Pani SmithRobin Hood czy wyświetlany jeszcze niedawno w kinach Morbius z Jaredem Leto. VPN rozszerza dostępną bazę filmów i seriali, pozwalając korzystać z tego samego konta. Wystarczy aktywować program i zamienić się w klienta ze Stanów Zjednoczonych.

Dobry VPN nie musi być drogi. W Czarny Piątek PureVPN można zgarnąć za 1,24 dol. miesięcznie.

Z okazji Czarnego Piątku PureVPN przygotował promocję z rabatami sięgającymi aż 89 proc. początkowej stawki. Im dłuższa wybrana subskrypcja, tym większa promocja i tym niższa opłata. W ten sposób miesięczny koszt PureVPN można zredukować aż do 1,24 dolara, wybierając zobowiązanie na pięć lat. Łączny koszt takiego pakietu na pięć lat to 75 dol. Nie tak źle, biorąc pod uwagę, że w cenie jednej gry wideo załatwiamy kwestię VPN na połowę dekady. Znacznie mniej niż płacę za abonament VoD w ciągu roku.

Do tego klienci mają 31 dni na rezygnację z usługi oraz zwrot środków. To wystarczający czas na przetestowanie rozwiązania, które swoim zasięgiem obejmuje 140 krajów, w których działa ponad 6500 serwerów zapewniających odpowiednio szybkie działanie braki VPN.

 class="wp-image-2985192"

Jak oglądać Netflix z USA w Polsce z PureVPN?

W ramach subskrypcji PureVPN otrzymujemy dostęp do programu dla systemów Windows, MacOS i Linux oraz aplikacji dla systemów Android i iOS. Wystarczy zalogować się do utworzonego konta PureVPN i aktywować VPN jednym klikiem z poziomu programu. W ramach usługi możemy wybrać jeden z aż 78 krajów, z którego zasobów chcemy skorzystać. Wskazujemy np. USA i gotowe. Od teraz na urządzeniu, z którego korzystamy jesteśmy traktowani jak internauta ze Stanów Zjednoczonych. Więcej o korzystaniu z VPN na przykładzie Netfliksa znajdziecie w poradniku na stronie PureVPN.

Usługa PureVPN:

  • Programy dla Windows, MacOS, ChromeOS, Linux
  • Aplikacje dla Androida, iPadOS, iOS, Huawei
  • Aplikacje dla routera, Android TV, Amazon FireStick, Kodi, Roku
  • Ponad 6500 serwerów do dyspozycji
  • 140 krajów do wyboru
  • 10 logowań jednocześnie na jednym koncie
  • Całodobowe wsparcie techniczne
 class="wp-image-2985195"
REKLAMA

PureVPN pozwala na 10 logowań jednocześnie, z różnych urządzeń na jednym koncie. Dzięki temu z VPN mogą korzystać w tym samym czasie wszyscy domownicy - jeden na telefonie, drugi na PC, jeszcze inny na tablecie. PureVPN oferuje klientom poziom zabezpieczeń klasy korporacyjnej, ale gdyby coś poszło nie tak, firma zapewnia wsparcie techniczne 24/7 oraz 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

REKLAMA
Lokowanie produktu: PureVPN
Najnowsze