REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

PS Plus w maju: trzy gry z Battlefield V na czele

Sony zdradziło właśnie, jakie gry udostępni bez dodatkowych opłat abonamentom usługi PS Plus w maju 2021 r. Subskrybenci mogą liczyć na strzelaninę Battlefield V oraz dwie inny ciekawe gry.

28.04.2021
20:54
battlefield ps plus ps5 ps4 gry za darmo
REKLAMA

Posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 co miesiąc otrzymują od Sony dostęp do kilku gier, jeśli tylko opłacają opcjonalny abonament. W tym miesiącu nie jest inaczej, a subskrybenci PS Plusa mogą liczyć w maju 2021 r. na trzy produkcje, za które nie będą musieli płacić dodatkowo. Nie zabrakło wśród nich prawdziwego hitu z kategorii AAA — tym razem od EA.

REKLAMA
ps plus gry za darmo playstation ps4 ps5 class="wp-image-1687287"
PS Plus - maj 2021

Pierwszą grą w ramach PS Plus na 2021 r. jest Battlefield V na PS4 i PS5

Najnowsza strzelanina studia DICE, które chwilę wcześniej pracowało nad Star Wars Battlefront 2, została wydana przez Electronic Arts pod koniec 2018 r. Teraz, po trzech latach od premiery i na chwilę przed debiutem kontynuacji, wszyscy chętni mogą pobrać Battlefield V w ramach usługi PS Plus i trafić na pola bitew II wojny światowej.

Fani, którzy pobiorą Battlefielda V teraz, otrzymają dostęp nie tylko do podstawowej wersji gry, w tym kampanii dla jednego gracza i licznych trybów multiplayer oraz całej plejady map, ale również do wydawanych na przestrzeni miesięcy po premierze kolejnych dodatków. Co ciekawe, w grze pojawiła się nawet pierwsza polska jednostka.

Oprócz tego posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą liczyć na Stranded Deep.

W tej grze z otwartym światem gracze będą musieli zmierzyć się z naturą. Po wypadku samolotu zostają uwięzieni na Pacyfiku i samodzielnie muszą zadbać o materiały do tworzenia kolejnych przedmiotów, które zdobywają poprzez eksplorację podwodnych głębin. To właśnie dzięki nim będą w stanie walczyć zarówno z potworami, jak i z… nieprzyjazną aurą.

wreckfest ps plus gry za darmo playstation ps4 ps5 class="wp-image-1687284"
PS Plus maj 2021: Drive Hard, Die Last

Ostatnią z trzech nowych gier są wyścigi Wreckfest: Drive Hard, Die Last — tylko na PS5.

Ta ścigała od twórców FlatOut jest wymagająca, ale sprawia mnóstwo frajdy. Gracze mogą edytować swoje patchworkowe pojazdy, poprawiając ich wygląd oraz parametry, aby wytrzymywały wybuchowe kraksy na zwariowanych mapach. W ramach trybu multiplayer może bawić się do 24 graczy jednocześnie.

REKLAMA

A co z grami z PS Plus na kwiecień 2021 r.?

Gracze mają teraz ostatnią szansę, aby dodać do swojego konta gry udostępnione w ramach PS Plus w kwietniu 2021 r. Trzy tytuły, czyli Oddworld: Soulstorm, Days Gone i Zombie Army 4: Dead War będzie można pobrać tylko do 3 maja, a potem wjadą na ich miejsce nowe i zapowiedziane dziś produkcje. No i pamiętajcie, że cały czas możecie korzystać z PS Plus Video Pass, czyli filmów i seriali bez dodatkowych opłat dostępych tylko w Polsce!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA