RTV  / News

Ten gramofon współpracuje z Sonosem i… już na niego zbieram

Od razu mówię - tanio nie jest. 3 tys. dol za wersję z samą konsolą, bądź też 4,5 tys. dol za zestaw z głośnikami. No, ale mówimy o prawdziwym dziele sztuki. Oto Wrensilva Loft.

300 watów na kanał, gramofon z napędem paskowym, wyjście audio 3,5 mmm typu jack, drewniana obudowa konsoli i najciekawsze - kompatybilność z systemem głośników Sonos. Nic więcej mi nie trzeba.

wrensilva-loft-audio-console-06

W zasadzie to właśnie takiego zestawu szukałem po tym, jak zadeklarowałem, że wobec niesamowitego rynkowego boomu na winyle, sam z chęcią zainwestowałbym w jakiś nowoczesny zestaw.

Zestaw Wrensilvy zbudowany jest z północnoamerykańskiego drzewa olszowego wykończonym akrylowym połyskiem. Do tego baza wykonana z ręcznie hartowanej stali, również stalowa szafka pełniąca rolę podnóżka, która pomieści do 120 płyt winylowych i specjalna półeczka na szczoteczkę do płyt. Co tu dużo mówić:

Konsola wygląda na kapitalne połączenie klasyki z nowoczesnością

wrensilva-loft-audio-console-03

Oferuje wspaniałą klasyczną budowę konsoli gramofonowych z wyższej półki, jakie pamiętamy w lat 80 ubiegłego wieku, no i integrację z Sonosem. A że jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem tego bezprzewodowego systemu głośników, to wygląda mi to na idealny deal.

Gdyby jeszcze cena była nieco niższa…

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst