Tech  / Lokowanie produktu

Sprzedaj lub kup sprzęt Apple bezpośrednio na Spider’s Web - ruszamy z mBazaarem!

312 interakcji
dołącz do dyskusji

Uruchamiamy na Spider’s Web strefę mBazaar, w której będziecie mogli łatwo sprzedać swoje urządzenia Apple lub kupić używane, ale sprawdzone komputery Mac, iPhone’y oraz iPady.

Spider’s Web każdego miesiąca odwiedza około 1,5 miliona Czytelników - osoby te szukają aktualnych wiadomości ze świata nowych technologii, Internetu, startupów i nauki. Udało nam się stworzyć miejsce w Sieci, gdzie lubi zaglądać wielu użytkowników po to, żeby poczytać i podyskutować o nowych technologiach. Spider’s Web stał się nie tylko miejscem, gdzie publikują związani z serwisem blogerzy, ale również Czytelnicy - patrz Blog Forum Spider’s Web i Spider’s Web Stories. Blog stał się tętniącym życiem miejscem wymiany opinii, a w dziale Zapytaj Spider’s Web mniej zaawansowani i wtajemniczeni w techniczny świat Użytkownicy mogą liczyć na pomoc i porady ekspertów oraz fanów nowych technologii.

Teraz dodajemy do tej grupy świetnych subserwisów kolejny - mBazaar Spider’s Web.

Będzie to miejsce, gdzie społeczność użytkowników naszego bloga z powodzeniem sprzeda swój sprzęt marki Apple lub zakupi komputery Mac, smartfony iPhone, czy tablety iPad.

mbazaar

Sprzęt oferowany w mBazaarze jest wyceniany i sprawdzany przez zawodowców. Każdy produkt jest dokładnie opisany, jego stan techniczny skontrolowany i w zależności od poziomu zużycia, pochodzenia oraz wieku urządzenia, przydzielona jest mu odpowiednia gwarancja. W serwisie mBazzar oferowane są używane sprzęty Apple z jednym z trzech programów gwarancyjnych: Złotym, Srebrnym lub Brązowym - określają one długość okresu gwarancyjnego, jakim zostało objęte konkretne urządzenie.

Kupując na mBazaar nabywasz sprzęt ze zweryfikowanego źródła z dodatkową gwarancją wymiany na inny egzemplarz, gdyby ten który zakupisz okazał się zgłoszonym na policji jako skradziony.

W związku z uruchomieniem strefy mBazaar planujemy też szereg publikacji poświęconych zakupowi i sprzedaży używanego sprzętu Apple. Doradzimy jak przygotować urządzenie do sprzedaży, w jaki sposób zabezpieczyć i/lub usunąć dane, co zrobić aby uzyskać lepszą cenę za sprzedawany produkt. Pojawią się też porady dla kupujących - zasugerujemy na co warto zwrócić uwagę, jak rozpoznać podróbkę oraz w jaki sposób zweryfikować legalność źródła pochodzenia urządzenia.

Tymczasem już teraz zapraszamy do strefy mBazaar pod adresem mBazaar.SpidersWeb.pl - komputery, tablety i smartfony Apple czekają na Was!

* Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst