1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Sprzedaj lub kup sprzęt Apple bezpośrednio na Spider’s Web - ruszamy z mBazaarem!

Uruchamiamy na Spider’s Web strefę mBazaar, w której będziecie mogli łatwo sprzedać swoje urządzenia Apple lub kupić używane, ale sprawdzone komputery Mac, iPhone’y oraz iPady.

Sprzedaj lub kup sprzęt Apple, bezpośrednio na Spider’s Web!
312 interakcji
dołącz do dyskusji

Spider’s Web każdego miesiąca odwiedza około 1,5 miliona Czytelników - osoby te szukają aktualnych wiadomości ze świata nowych technologii, Internetu, startupów i nauki. Udało nam się stworzyć miejsce w Sieci, gdzie lubi zaglądać wielu użytkowników po to, żeby poczytać i podyskutować o nowych technologiach. Spider’s Web stał się nie tylko miejscem, gdzie publikują związani z serwisem blogerzy, ale również Czytelnicy - patrz Blog Forum Spider’s Web i Spider’s Web Stories. Blog stał się tętniącym życiem miejscem wymiany opinii, a w dziale Zapytaj Spider’s Web mniej zaawansowani i wtajemniczeni w techniczny świat Użytkownicy mogą liczyć na pomoc i porady ekspertów oraz fanów nowych technologii.

Teraz dodajemy do tej grupy świetnych subserwisów kolejny - mBazaar Spider’s Web.

Będzie to miejsce, gdzie społeczność użytkowników naszego bloga z powodzeniem sprzeda swój sprzęt marki Apple lub zakupi komputery Mac, smartfony iPhone, czy tablety iPad.

mbazaar

Sprzęt oferowany w mBazaarze jest wyceniany i sprawdzany przez zawodowców. Każdy produkt jest dokładnie opisany, jego stan techniczny skontrolowany i w zależności od poziomu zużycia, pochodzenia oraz wieku urządzenia, przydzielona jest mu odpowiednia gwarancja. W serwisie mBazzar oferowane są używane sprzęty Apple z jednym z trzech programów gwarancyjnych: Złotym, Srebrnym lub Brązowym - określają one długość okresu gwarancyjnego, jakim zostało objęte konkretne urządzenie.

Kupując na mBazaar nabywasz sprzęt ze zweryfikowanego źródła z dodatkową gwarancją wymiany na inny egzemplarz, gdyby ten który zakupisz okazał się zgłoszonym na policji jako skradziony.

W związku z uruchomieniem strefy mBazaar planujemy też szereg publikacji poświęconych zakupowi i sprzedaży używanego sprzętu Apple. Doradzimy jak przygotować urządzenie do sprzedaży, w jaki sposób zabezpieczyć i/lub usunąć dane, co zrobić aby uzyskać lepszą cenę za sprzedawany produkt. Pojawią się też porady dla kupujących - zasugerujemy na co warto zwrócić uwagę, jak rozpoznać podróbkę oraz w jaki sposób zweryfikować legalność źródła pochodzenia urządzenia.

* Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock.

Lokowanie produktu