Polska kolej wchodzi w XXI wiek - jedzenie w pociągu zamówisz przez aplikację
Po polskiej kolei można spodziewać się wielu rzeczy - od spóźnień, poprzez nieczynne toalety, na zamarzających pociągach kończąc. Taki już mamy klimat i nic z tym nie zrobimy. Okazuje się jednak, że pociągi w Polsce powoli dowiadują się, co to XXI wiek. Najpierw Pendolino, potem darmowe WiFi w pociągach, a teraz aplikacja, przez którą da się zamówić posiłek do przedziału.

REKLAMA
