Wchodzimy do Europy - Eurogamer.pl wystartował!
W ostatnim czasie więcej serwisów o grach znika, niż się pojawia. A nawet jeśli powstają jakieś nowe, to na pierwszy rzut oka i tak nie mają szans przetrwać dłużej niż do matury ich twórców. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne blogi, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ekscytacja blogami dla graczy już minęła i wielu z powrotem spogląda w kierunku wielofunkcyjnych serwisów o grach. Tutaj niemalże monopolistą jest Gry-OnLine, podgryza go trochę gram.pl, a także podstrony dużych portali (histerii w tym ostatnim wypadku nie ma...). Ale, ale! Zgodnie z zapowiedzią, od dziś także Eurogamer.pl czyli portal z licencją na granie.

REKLAMA