REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Aplikacje na iPada już w iTunes Store. Jest drogo.

REKLAMA
REKLAMA

W iTunes można znaleźć już listę zaakceptowanych przez Apple’a aplikacji na iPada. Wśród pierwszych aplikacji, które debiutują wraz z iPadem jest sporo hitów znanych z iPhone’a. Ceny aplikacji na iPada są? dużo wyższe niż na smartfon Apple’a.

Pod tym linkiem można znaleźć listę „wszystkich aplikacji na iPada”. Można je już kupować… czekając na przybycie zamówionego egzemplarza iPada. Szybkie spojrzenie na listę przynosi następujące obserwacje – większość hitów znanych z iPhone’a będzie miało swoje nowe odpowiedniki na iPada, a ich cena będzie dużo wyższa. Na przykład Things for iPad kosztuje aż 19,99 dol. To aż o 10 dol. więcej niż wersja na iPhone’a, NetNewsWire kosztuje 9,99 dol., a to również dwukrotnie więcej niż na iPhone. Mało aplikacji kosztuje 0,99 dol., co jest standardem dla aplikacji na iPhone’a. Średnie ceny aplikacji na iPada to ok. 3 dolarów.

Przegląd zrzutów ekranu promujących aplikacje na razie nie rzuca na kolana. Things wygląda wręcz gorzej niż na iPhone’a, a NetNewsWire bardzo podobnie do wersji iPhone’owej. Świetnie natomiast prezentuje się USA Today w wersji na iPada, co może potwierdzać, że to urządzenie będzie niezwykle przyjazne nowemu sposobowi prezentowania treści prasowych.

Ceny aplikacji na iPada zdają się potwierdzać wcześniejsze przypuszczenia, że jego codzienne użytkowanie będzie raczej drogie.

AKTUALIZACJA 2 kwietnia: Po tym linkiem http://bit.ly/a3CMyv dostępna jest już aplikacja iBooks z AppStore. Wygląda bardzo atrakcyjnie…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA