iPad ląduje w kwietniu. W Stanach ląduje
Znamy już oficjalną datę premiery iPada w Stanach Zjednoczonych - to 3 kwietnia 2010 r, czyli kilka dni później niż ogłoszone 60 dni podczas keynote Apple'a 27 stycznia. Na początek iPad będzie dostępny jedynie w modelu z WiFi. O polskiej premierze iPada nic nie wiadomo.
REKLAMA