REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Honor Magic 6 Pro nadchodzi. Wyciekły zdjęcia

Wiele wskazuje na to, że Honor już pracuje nad nowym sztandarowym smartfonem, który będzie jedną z mocniejszych propozycji firmy na 2024 rok. Do sieci wyciekły zdjęcia nadchodzącego modelu.

20.10.2023
14:16
honor magic5 pro polskie ceny
REKLAMA

Wszystkie tegoroczne iPhone’y 15 mają na pokładzie ekrany z zaimplementowaną dynamiczną wyspą. W świecie Androida od lat wykorzystywało się wcięcie w kształcie pastylki (albo jak kto woli - pigułki, tic tac’a), choć zdecydowanie najbardziej popularnym jest otwór na pojedynczy aparat selfie na środku lub po lewej stronie. Nowe zdjęcia ujawniają, że Honor pójdzie w ślady Apple'a i nie zamierza porzucać „pastylkowego” wcięcia w modelu Magic 6 Pro. Nadchodzący model zaoferuje wyśrodkowaną wyspę aparatów.

REKLAMA

Honor Magic 6 Pro nadchodzi

Obecny sztandarowy Honor Magic 5 Pro również ma „pastylkowe” wcięcie, tyle że na lewej stronie, które skrywa 12-Mpix moduł do zdjęć selfie oraz dodatkowy czujnik ToF do mierzenia głębi i trójwymiarowego skanowania twarzy - Honor Magic 6 Pro również powinien mieć podobny zestaw.

Jeśli chodzi zaś o tylny panel nadchodzącego sztandarowego Honora, to tak naprawdę mało widać z racji nałożonego etui. Co jednak rzuca się w oczy, to całkiem duża wyspa na aparty w kształcie kwadratu, na której poza diodą LED widzimy trzy moduły - najpewniej główny, ultraszeroki kąt i teleobiektyw, które są dość porozrzucane po całej wysepce.

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

To tak naprawdę tyle, co wiemy w kwestii wyglądu Honora Magic 6 Pro. Pod względem specyfikacji technicznej powinniśmy oczekiwać wszystkiego, co najlepsze - m.in. sztandarowego procesora Snapdragon 8 Gen 3, który powinien mieć swoją premierę już w nadchodzący wtorek 24 października. Honor Magic 5 Pro zadebiutował na rynku końcem marca i jest dostępny w Polsce, więc oczekujemy, że Honor 6 Pro także prędzej czy później trafi do kraju nad Wisłą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA