1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Poradniki

Najlepsze pomysły na prezent są tutaj. Oto poradnik świąteczny Spider’s Web

Zbliża się piękny czas obdarowywania się wzajemnie prezentami. Szukasz pomysłu na prezent dla niej? Nie wiesz, co kupić na prezent dla niego? Redakcja Spider’s Web wybrała najlepsze oferty i przygotowała elegancko wydany Poradnik Świąteczny 2022.

09.12.2022
14:14
Najlepsze pomysły na prezent są tutaj. Oto poradnik świąteczny Spider’s Web

Premiera: Poradnik świąteczny Spider's Web jest tutaj

Czego szukasz? Mamy pomysły na:
- Prezent dla niej
- Prezent dla niego
- Prezent dla dziecka
- Prezent dla rodziców

Trudno o milszy widok na Święta niż uśmiech najbliższych. Jednym z sympatyczniejszych świątecznych zwyczajów jest wzajemne obdarowywanie się podarkami. Jedni stawiają na własnoręcznie wykonane kreatywne prezenty, inni stawiają na rzeczy praktyczne i przydatne, które można nabyć w sklepach. W pierwszym dość indywidualnym pomyśle, raczej nie pomożemy. Z radością jednak doradzimy kupno czegoś odpowiedniego.

Redakcja Spider’s Web, wspólnie ze swoimi partnerami, wybrała najciekawsze dostępne oferty. Dla ułatwienia w wyborze nasz poradnik zdecydowaliśmy się podzielić na sekcje tematyczne, takie jak najlepsze prezenty dla dziecka, dla całej rodziny, dla niej czy dla niego.

Każdy produkt jest starannie sfotografowany i opisany. Przy każdym też, dla wygody naszych czytelników, znajduje się bezpośredni odnośnik do oferty. Podjęliśmy też starania, by poradnik świąteczny był ładnie wydany - mamy nadzieję, że będzie się Wam go przyjemnie przeglądało.

Partnerzy poradnika świątecznego:
- H&M
- BLIK
- RTV Euro AGD

Pomysł na wyjątkowy prezent na Święta dla niej, dla niego, dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje

 class="wp-image-3052953" width="580" height="343"
Poradnik prezentowy Spider's Web. Propozycje prezentu dla dziecka

Jak poruszać się po Poradniku? To bardzo proste. Strona główna poradnika podzielona jest na siedem kategorii tematycznych. Wystarczy przewinąć ekran, by znaleźć odpowiednią. Wyżej widać przykład kategorii prezentującej pomysły na prezent dla dziecka.

 class="wp-image-3052956"
Pomysły na prezent dla niej i dla niego. Ten przycisk poradnika przenosi do oferty

Po otwarciu stosownej kategorii z pomysłami na prezent (na przykład prezenty dla dziecka) widać kolejne propozycje (na przykład tablet Lenovo), wystarczy tylko przewijać stronę palcem, myszką lub strzałkami. Każdej propozycji prezentowej towarzyszy atrakcyjna fotografia i opis produktu, podkreślający jego najważniejsze cechy i zalety. Pod każdym opisem znajduje się przycisk Zobacz produkt, kierujący czytelnika bezpośrednio do oferty.

 class="wp-image-3052959"
Prezenty na święta - przycisk strony głównej przenosi do wszystkich kategorii.

W każdej chwili użytkownik może się też cofnąć do poprzedniej kategorii. Na przykład, bo już znalazł Prezent dla niej, a teraz szuka pomysłu na prezent dla nastolatka. Wybór w poradniku jest znaczący, postawiliśmy też na różnorodność. Mamy nadzieję, że nasz Poradnik będzie źródłem wielu prezentowych inspiracji.

Zapraszamy do sprawdzenia Poradnika świątecznego Spider's Web.

Najnowsze