REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Social media

Odloty.pl kończą działalność? Coś dziwnego dzieje się z konkurentem (zamkniętej) Roksy

Serwis odloty.pl prawdopodobnie zostanie zamknięty. Ten portal z anonsami towarzyskimi zyskał na popularności po zamknięciu Roksy. Czyżby Odloty miały podzielić los swojej bardziej znanej konkurentki?

Roksa.pl shakowana
REKLAMA

Internauci jeszcze nie otarli łez po odejściu serwisu Roksa.pl, a najpewniej jesteśmy u progu kolejnego głośnego zamknięcia. Wygląda na to, że Odloty tym razem nie będą miały szczęśliwego lądowania.

REKLAMA

Niedawne zamknięcie serwisu dla dorosłych Roksa.pl odbiło się szerokim echem, a strony podszywające się pod serwis dla dorosłych zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Sprawa jest poważna, bo w tle pojawia się prokuratura, na której wniosek nie tylko zamknięto serwis, ale też postawiono zarzuty 11 osobom. Podlaska Policja informowała, że "rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą czerpiącą korzyści z ułatwiania prostytucji". Padły zarzuty o kuplerstwo i sutenerstwo. Policja zapowiadała, że to dopiero początek zatrzymań.

Teraz na świecznik trafia serwis Odloty.pl

 class="wp-image-1996958"

Jeżeli zastanawiasz się, czym właściwie są odloty.pl, to informuję, że bynajmniej nie jest to wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych. Jest to strona z gatunku tych, które raczej odwiedza się w trybie incognito. Pisząc konkretnie, Odloty.pl to serwis z anonsami towarzyskimi (tak to się nazywa?), w których można wynająć czyjeś towarzystwo na godziny.

Na naszego redakcyjnego maila dostaliśmy informację o tym, że Odloty nie przyjmują nowych ogłoszeń oraz nie przedłużają ważności istniejących anonsów. Serwis informuje, że 31 stycznia kończy działalność. Informacje o tym zaczęły też pojawiać się na Wykopie. Użytkowniczki serwisu Odloty skarżyły się, że nie mogą przedłużyć swoich ogłoszeń.

Staraliśmy się zweryfikować te informacje na stronie, a także telefonicznie i… przez Gadu-Gadu, do którego odsyła strona Odloty.pl, ale właściciele odlotów zapadli się pod ziemię. Nie mamy więc oficjalnego potwierdzenia zamknięcia serwisu.

REKLAMA

Roksa, Odloty i co dalej?

Czas pokaże, czy 31 stycznia Odloty rzeczywiście znikną z polskiego internetu tak jak wcześniej Roksa.pl. Właściciele podobnych stron mają jednak powody do obaw, bo według zapowiedzi Policji, tego typu działalność ma być mocno prześwietlana.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA