REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Roksa zniknęła, a do gry wkroczyli oszuści. UWAGA: te serwisy tylko udają nową Roksę

Serwis Roksa.pl został zawieszony, ale konkurencja lub naciągacze nie próżnują. W sieci pojawiają się kolejne klony popularnego serwisu z ogłoszeniami dla sexworkerów. Twórcy oryginalnej i aktualnie zamkniętej Roksy ostrzegają przed nowymi serwisami, które tylko się podszywają.

02.12.2021
18:54
roksa.pl nie dziala dlaczego zamknieta roksa.sx
REKLAMA

Roksa.pl nie działa od kilku dni. Właściciele zostali zatrzymani przez policję. Jak wyjaśnia prokuratura, 43-letniemu właścicielowi małopolskiej firmy i jego 39-letniemu bratu zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą kwalifikowane z art. 258 § 3 kk.

REKLAMA

Pozostałe osoby zatrudnione do obsługi strony internetowej usłyszały zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się czerpaniem korzyści majątkowych z kuplerstwa kwalifikowane z art. 258 § 1 kk oraz art. 204 § 1 kk.

Roksa wróciła? W sieci bardzo szybko pojawiły się strony bazujące na nazwie zawieszonego serwisu

Teraz na roksa.pl zamieszczono komunikat, w którym podkreślono: nowe portale nie mają z nami nic wspólnego:

Twórcy nawet gdyby chcieli, nie mogliby kontynuować działalności. Prokurator zastosował wobec obu podejrzanych kierujących grupą środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych w kwotach po 300 000 złotych oraz nakaz zaprzestania prowadzenia portalu.

Roksa.pl zniknęła. Co może czekać użytkowników Roksy w związku ze śledztwem

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA