REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cyberpunk 2077 już u graczy. Duża sieć za szybko wysłała zamówienia

Media społecznościowe zostały zalane szczegółowymi zdjęciami pokazującymi zawartość zestawów kolekcjonerskich gry Cyberpunk 2077. Przez pomyłkę sieci Best Buy, część graczy w Stanach otrzymała zamówienia tydzień przed premierą.

03.12.2020
13:16
Cyberpunk 2077 już u graczy. Duża sieć za szybko wysłała zamówienia
REKLAMA

Ostateczna premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się 10 grudnia, czyli dokładnie za tydzień. Mimo to już dziś gra trafiła do szczęśliwców w Stanach Zjednoczonych. Twitter i inne media społecznościowe zostały dosłownie zalane zdjęciami zestawów kolekcjonerskich Cyberpunk 2077, które trafiły do użytkowników.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 wysłany tydzień przed premierą. To pomyłka, której dopuściła się sieć sklepów Best Buy.

Z niewiadomych przyczyn najbardziej rozbudowany zestaw kolekcjonerski Cyberpunka 2077 trafił do klientów Best Buy tydzień przed premierą. Początkowo pojawiały się sugestie, że to jakaś nowa forma marketingu i próba podgrzania emocji przed premierą gry. Taki scenariusz jest mało prawdopodobny, jako że rozgoryczenie graczy czekających na swoje kopie gry jest w internecie potężne. Tym bardziej, że premiera gry była wielokrotnie przekładana.

Póki co CD Projekt RED nie odniósł się do całej sytuacji, a na profilach społecznościowych Cyberpunka 2077 zaczęło się odliczanie do premiery.

W tym samym czasie do sieci trafiają coraz bardziej szczegółowe zdjęcia edycji kolekcjonerskich. Widzimy m.in. kolekcjonerską figurkę oraz wszystkie dodatki zawarte w opakowaniu.

Widać też smaczki, jakie zawarli twórcy, w tym planszę z podpisami ekipy tworzącej grę.

Jeśli czekacie na Cyberpunka 2077, uważajcie na spoilery.

Sytuacja cały czas się rozwija. Po zdjęciach pudełek pokazujących wszystkie gadżety zawarte w edycjach kolekcjonerskich przyszła pora na instalację gry. Dzięki temu wiemy, że gra zajmuje na dysku ok. 70 GB, ale przy pierwszym połączeniu konsoli z internetem jest pobierana aktualizacja o wielkości ok. 56 GB. Jest to najprawdopodniej tzw. Day 1 Patch.

REKLAMA

Jest to skutek przełożenia premiery już po tym, jak gra osiągnęła status Gold Master, który umożliwia tłoczenie płyt. W międzyczasie CD Projekt RED postanowił doszlifować swój tytuł.

Można mieć pewność, że lada moment w internecie pojawią się gameplaye, a co za tym idzie, spoilery. Jeśli czekacie jeszcze na swoją kopię Cyberpunka, radzę uważać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA