1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Intel Extreme Masters 2015 na żywo - live blog Spider's Web

Redakcja Spider’s Web dotarła już do katowickiego Spodka i rozpoczynamy naszą relację z Intel Extreme Masters 2015! Na czas trwania tak ważnej imprezy przygotowaliśmy tradycyjnie dla naszych czytelników livebloga, a nasi blogerzy obecni na miejscu będą Wam przez cały czas najróżniejsze informacje i ciekawostki dotyczące IEM 2015.

INTEL EXTREME MASTERS e-sport

Intel Extreme Masters 2015 to największe tegoroczne wydarzenie dla wszystkich fanów e-sportu. Już po raz drugi w Katowicach odbywa się finał ligi organizowanej przez ESL i ponownie redakcja Spider’s Web będzie na miejscu, by relacjonować Wam przebieg tej imprezy.

Szymon Radzewicz jest już od piątku na miejscu, a w sobotę dołączą do niego Przemek Pająk, Piotr Grabiec i Dawid Kosiński. Na poniższym liveblogu będziemy podrzucać Wam najciekawsze informacje dotyczące imprezy.

Tutaj też pojawią się linki do wszystkich materiałów, zarówno relacji tekstowych jak i wideo, dotyczących IEM 2015.

Na czas trwania IEM 2015 dodajcie sobie przeglądaną właśnie stronę do zakładek, a najlepiej nie zamykajcie karty w przeglądarce! Najświeższy wpis z live bloga zobaczycie też na podstronach Spider’s Web w specjalnie oznaczonym boksie.

Po naszym live blogu spodziewajcie się wszystkiego, co najlepsze. Trzech blogerów obiecuje Wam nie tylko ujęcia z trybun w trakcie rozgrywek, ale też informacje o tym, co znajdziemy na stoiskach targowych zlokalizowanych w pierścieniu otaczającym główną halę Spodka.

Nie zabraknie też wielu zdjęć cosplayerek i cosplayerów, którzy pojawią się na miejscu oraz wszystkich innych atrakcji, jakie przygotują nam organizatorzy IEM 2015!

Atmosfera jest tak gorąca, że Spodek odleciał - relacja z IEM 2015

Setki godzin przygotowań, ale efekt jest niesamowity! Oto najlepsze cosplaye z IEM 2015

Sprawdź również: