Gry  / News

Virtus.Pro nie zagrają w finale IEM 2015

Zawodnicy Virtus.Pro niestety nie obronią swojego zeszłorocznego tytułu. Polacy odpadli już w półfinałach przegrywając ze szwedzką drużyną Fnatic. Virtus.Pro wielokrotnie próbowali psuć rywalom szyki, ale mimo to przegrali już po drugiej połówce.

Popularne wśród esportowych kibiców powiedzenie “Jarek Pasha - Runda nasza” niestety tym razem się nie sprawdziło. Polacy bowiem nie wygrali żadnej rundy. Mecz zaczął się od mapy de_cobblestone, na której początkowo lepiej sobie radzili Virtusi, którzy wygrali pierwszą połówkę 9:6. Potem jednak Szwedzi odrobili straty i… doszło do dogrywki, w której lepszy okazał się Fnatic. Ostateczny wynik na tej mapie wynosił 19:17 dla Szwedów.

VIRTUS.PRO

Na mapie de_mirage mogło wydawać się, że Virtus.Pro odrobi stratę, bo rozgrywka była początkowo bardzo wyrównana. Z czasem jednak Polacy tracili werwę i przegrali aż ośmioma punktami. Wynik na tej mapie wyniósł 16:8 dla Fnatic. Tym samym Fnatic wygrało 2:0, wyrzucając Virtus.Pro z gry i to Szwedzi zostali pierwszymi finalistami Intel Extreme Masters 2015.

Drugiego finalistę poznamy jeszcze dziś, po właśnie trwającym drugim meczu półfinałowym, w którym Team EnVyUs rywalizuje z Ninjas in Pyjamas.

Atmosfera jest tak gorąca, że Spodek odleciał - relacja z IEM 2015

Setki godzin przygotowań, ale efekt jest niesamowity! Oto najlepsze cosplaye z IEM 2015

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst