Gry  / News

Polacy z Virtus.pro walczą o puchar IEM 2015. Właśnie w tym momencie - oglądaj na Spider's Web

Drużyna Virtus.pro rozgromiła przeciwników w eliminacjach, wychodząc z grupy D jako lider. Dzisiaj Polacy walczą w ćwierćfinałach z Brazylijczykami z Keyd Stars. Kto wygra to starcie, trafia prosto do półfinałów. Mecz rozpoczyna się lada moment, my z kolei zachęcamy do oglądania!

Virtusi najpierw pokonali drużynę 3DMAX 16 do 5. Dzień później Polacy w zaciętym pojedynku pokonali Amerykanów z Cloud9. Wychodząc z grupy D jako liderzy ekipa charyzmatycznego PashyBicepsa lada moment zmierzy się z kolejnym oponentem. Tym razem na drodze do pucharu staną nam Brazylijczycy z Keyd Stars.

virtus.pro intel extreme masters 2015

Biorąc pod uwagę ranking oponentów, Polacy z Virtus.pro są zdecydowanymi faworytami

Pamiętajmy jednak, że w e-sporcie nic nie jest pewne. Podobnie jak w igrzyskach sportowych wykorzystujących siłę mięśni, nic nigdy nie jest ustalone ani dane raz na zawsze. Warto zauważyć, że rok temu Polacy również nie byli faworytami, a to właśnie gracze z naszego kraju odbierali piękny puchar ESL One.

Angielski komentarz:

Watch live video from esl_csgo on www.twitch.tv

Polski komentarz:

Watch live video from esltvpl_cs on www.twitch.tv

Tak czy inaczej – trzymamy kciuki. Mecz Virtus.pro vs Keyd Stars rozpocznie się lada moment . W trakcie pisania tej wiadomości obie drużyny siadają właśnie do swoich stanowisk. Zarz powinna zostać wznowiona transmisja rozgrywek ESL One na platformie Twitch. To właśnie tam odsyłamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć Polaków w drodze po puchar i sto tysięcy amerykańskich dolarów.

intel extreme masters 2

Zgodnie z zaktualizowanym kalendarzem rozgrywek mecz Virtus.pro - Keyd Stars rozpoczyna się o 19:45 naszego czasu. Redakcja Spider’s Web już teraz trzyma kciuki za Polaków.

Atmosfera jest tak gorąca, że Spodek odleciał - relacja z IEM 2015

Setki godzin przygotowań, ale efekt jest niesamowity! Oto najlepsze cosplaye z IEM 2015

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst