Tech  / News

Tak będzie wyglądała nowa odsłona Wunderlist 3 - naprawdę smakowicie

Picture of the author

Twórcy Wunderlist zaszaleli. Nowa wersja aplikacji zapowiada się wybornie.

Dynamiczny rozwój urządzeń mobilnych wpłynął na sposób w jaki wiele osób pracuje i radzi sobie z realizacją zadań. Jeszcze kilkanaście lat temu kompanem każdego pracownika oraz szefa był kalendarz. To w nim zapisywaliśmy notatki i zadania do wykonania. Z czasem funkcję tę przejął komputer. Jednak pojawienie się smartfonów i tabletów znowu zamieszało w naszym standardzie pracy. Wiele osób pracuje w ciągu dnia nie na jednym, ale na kilku urządzeniach komputerowych. Często są to dwa komputery (prywatny i służbowy), oczywiście smartfon oraz tablet, a często również Kindle lub inne sprzęty.

Doszliśmy do momentu, w którym aplikacje, które nie są multiplatformowe stają się upośledzone. Brak możliwości skorzystania z danego rozwiązania zarówno na komputerze PC jak i wszystkich urządzeniach mobilnych, bez względu na ich system operacyjny, często bywa dyskwalifikującym czynnikiem.

Wiedzą o tym doskonale twórcy Wunderlist - genialnej aplikacji do zarządzania zadaniami - którzy zaprezentowali właśnie zapowiedź, nowej wersji swojego dzieła.

Aplikacja początkowo była dostępna na urządzenia z iOS. Ze sporym opóźnieniem pojawiła się jednak na Androidzie. Teraz wiemy, że trzecia odsłona Wunderlist będzie działała zarówno na komputerach, tabletach, smartfonach jak i czytnikach Kindle.

Twórcy udostępnili wideo, które zapowiada szereg zmian. Postawiono na pracę w grupach. Program będzie doskonale sprawdzał się przy śledzeniu postępów nad projektami oraz pozwoli na swobodną komunikację wewnątrz aplikacji. Wunderlist 3 będzie kombajnem, który z dużą dozą prawdopodobieństwa zagrozi nie tylko Any.Do, ale również genialnemu Trello.

Odświeżony interfejs nowej wersji Wunderlist wygląda naprawdę smakowicie.

Jestem ciekaw jak będzie z funkcjonalnością i czy trzecia odsłona tego kultowego już programu przekona mnie do siebie na dłużej. Gdyż od dłuższego czasu wszystkie zadania i prace organizuję sobie za pomocą trio w postaci: Trello, Any.Do i kalendarza Cal (od twórców Any.Do). I do tej pory z Wunderlist korzystałem tylko przy okazji testowania większych aktualizacji.

Zobaczymy jak będzie teraz. Ponoć "do trzech razy sztuka".

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst