Facebook z Samsungiem, Nokią i Qualcommem chce podłączyć 2/3 ludzkości do internetu. Patrzmy im jednak na ręce
Kolejny po Google'u gigant internetu ma plan podłączenia całej ludzkości do Sieci. - Aktualnie 2,7 mld ludzi jest w Sieci. Chcemy podłączyć pozostałe 2/3 ludzkości - mówi Mark Zuckerberg, szef Facebooka, ogłaszając, wspólnie z Samsungiem, Qualcommem, Ericssonem, Nokią, MediaTekiem oraz Operą Software, projekt Internet.org. Pomysł to o tyle szczytny, co wzbudzający pytania o prawdziwe intencje jego twórców.

REKLAMA
