REKLAMA

AliExpress ma potężne promocje na wiosnę. Elektronikę kupisz nawet 70 proc. taniej

Wiosna to czas na domowe porządki i aktywność na świeżym powietrzu. A dla niektórych po prostu kolejna okazja, by się rozpieścić. Na dobry początek nowej pory roku AliExpress przygotowało Nowe okazje na wiosnę, podczas której przez krótki czas najpopularniejsze produkty na platformie będą dostępne nawet 70 proc. taniej.

20.02.2024 10.16
AliExpress ma potężne promocje na wiosnę. Elektronikę kupisz nawet 70 proc. taniej
REKLAMA

AliExpress prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać - to od lat jedna z głównych platform, na której Polacy poszukują niedrogich, lecz dobrych akcesoriów do domu, kuchni, ale także małej elektroniki czy dodatków do ubrań.

Pomimo z bycia znanym ze stosunkowo niskich cen, AliExpress tak jak inne platformy e-commerce, cyklicznie przygotowuje święta zakupowe i wyprzedaże. Tym razem chiński gigant świętuje nadchodzącą wiosnę z promocjami, których można by się spodziewać jedynie podczas jesiennego Black Friday.

REKLAMA

AliExpress z Nowymi okazje na wiosnę. Trzy dni wiosennych zakupów

Od wtorku 20 lutego aż do godziny 8:59 w piątek 23 lutego w Aliexpress trwa akcja "Nowe okazje na wiosnę". W ramach niej użytkownicy mogą zakupić tysiące produktów w obniżonych cenach - nawet do 70 proc. taniej.

Wśród przecenionych kategorii produktów AliExpress wyróżnia m.in. odzież sportową, małą elektronikę i akcesoria do niej, akcesoria i narzędzia domowe, produkty do pielęgnacji ciała i relaksu, produkty małego AGD czy smartfony.

Skorzystaj z promocji na AliExpress i kup elektronikę 70 proc. taniej

REKLAMA

Może zainteresować cię także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA