REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Halo, Samsung? Róbcie już tę premierę, bo wszystko wyciekło. Oto Samsung Galaxy Z Fold 3

Właśnie zobaczyliśmy nadchodzącego Galaxy Z Fold 3 w pełnej krasie.

02.08.2021
18:30
Samsung Galaxy Z Fold 3 w pełnej krasie. Tak wygląda nowy składany smartfon
REKLAMA

Samsung albo robi to z premedytacją, albo ma straszliwego pecha; niemniej jednak nie pamiętam w ostatnich latach ani jednej premiery firmy, która niemal w całości nie wyciekłaby do internetu przed faktem. Nie inaczej jest tym razem – Samsung Galaxy Z Fold 3 zadebiutuje za nieco ponad tydzień, a my wiemy o nim niemal wszystko. Teraz zaś dowiadujemy się, w jakich kolorach będzie dostępny.

REKLAMA

Samsung Galaxy Z Fold 3 w trzech kolorach.

Rzut oka na kolorystykę nadchodzącego „składaka” zawdzięczamy znanemu sygnaliście Evleaks, który właśnie udostępnił szereg oficjalnie wyglądających grafik.

Widać na nim Samsunga Galaxy Z Fold 3 w trzech kolorach – czarnym, biało-tęczowym i matowo zielonym. Owa matowa zieleń wydaje się być wyróżniającym kolorem tego modelu, podobnie jak miedziany był wyróżnikiem poprzedniej generacji składanych Samsungów.

Grafiki od Evana Blassa nie wnoszą nic nowego, bo też niewiele zostało do wniesienia. Wszystko, co musicie wiedzieć o Samsungu Galaxy Z Fold 3, znajdziecie w naszych tekstach na Spider’s Web:

Jakoś grzecznie w tym roku.

Widać, iż Samsung celuje tegorocznymi składakami w mainstream, bo bardzo brakuje w zapowiedzianym portfolio czegoś ekstrawaganckiego i wyjątkowego. Jednym z elementów, które bardzo mi się podobały w ubiegłorocznych Z Fold 2 i Z Flip 5G, był właśnie odważny, miedziany kolor, niepodobny do czegokolwiek innego na rynku.

samsung galaxy z fold 2 - opinie class="wp-image-1413614"
Samsung Galaxy Z Fold 2
REKLAMA

Samsung Galaxy Z Fold 2 wyróżniał się nie tylko tym, że był składany, ale też tym, że już z daleka wyróżniał się z tłumu samym kolorem. O Galaxy Z Fold 3 raczej nikt tego samego nie powie, bo choć nowe kolorki zapowiadają się ładnie, to zapowiadają się też… bardzo grzecznie.

Mam nadzieję, że to też zwiastun większej przystępności cenowej nadchodzących składaków. Bo skoro Samsung zadaje sobie trud, by zaoferować stonowane warianty kolorystyczne, to musi zakładać, że na nowy smartfon będzie stać ludzi, którzy takich stonowanych kolorów poszukują. Wszystkiego dowiemy się już za 9 dni. Premiera Samsunga Galaxy Z Fold 3 już 11 sierpnia i mam cichą nadzieję, że po tej powodzi informacji Samsungowi została w zanadrzu choć jedna niespodzianka, którą da nas radę zaskoczyć.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA